1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games On Demand Mirror's Edge na dysku błąd płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wiktor96, Sierpień 17, 2011.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ostatnio pobrałem Mirrors Edge z GOD,gra jest na dysku,zacząłem grać i po kilkunastu minutach wyszedł błąd "wyczyść płytę miękką szmatką" jak mogę wyczyścić płytę jak gra jest na dysku,dzisiaj zacząłem grać i i na filmiku wychodzi błąd.Nie wiem w czym tkwi problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    problem moze trwic w bad sektorach na dysku. lub sie zle sciagnelo ale szadze ze dysk. najwyzej jeszcze raz sciagnil wgraj to na dysk.

4. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko mam inne gry na dysku i kłopot tylko z tą,ale pobiore jeszcze raz.

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pobierz jeszcze raz najwyzej .jak masz bady to bedzie z problemy z innymi tez. mozesz go na pc glownie sprawdzic cio z nim jest

6. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeniosłem Mirrors Edge z dysku na pena i tam ten sam błąd czyli gra się jakoś źle pobrała,choć jak to możliwe to ja nie wiem

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czyli uszkodzone dane sciagnij sobie jeszcze raz. sadze ze masz bad sektory na dysku albo ci sie zle sciagnelo i dopiero teraz zauwazyles bo doszles do tego momentu

8. wiktor96

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale na pendrivie wychodzi ten sam błąd więc wątpie abym miał bady i na dysku i na pendrivie

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    poprostu skopiowales z dysk(uszkodzone iso ) na pena wiec jest to samo.sciagnij ponownie i zobacz jak by to samo bylo to cos z dyskiem

Wczytywanie...

Poleć forum