1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games on demand - nie pobiera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez korek123, Czerwiec 15, 2011.

1. korek123

korek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, sytuacja wyglada tak:
    Kupilem konto z punkcikami daje do kolejki alan wake, migruje konto na PL dodaje do kolejki nastepna gre. Problem polega na tym ze o ile ta druga gra pobrala sie poprawie to alan wake dochodzi do 99% i tyle. Nic sie dalej nie dzieje, zadnego komunikatu, nic tylko wciaz 99%. Wie ktos moze w czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. korek123

korek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kupiłeś alana dodałeś do kolejki i odrazu migrowałeś na PL ???

skoro tak to to jest tego wina

najpierw trzeba pobrać grę z US(czy tam inne) a potem dopiero migrować

ale mogę się mylić chociaż wątpię

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Z tego, co wiem, to chyba będziesz musiał użyć VPN, aby zablokować blokadę regionalną, która działa na początku i na końcu pobierania. Zobacz poradniki na YT.

6. korek123

korek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale po tym jak zmigrowalem konto na PL idac do zakladki games on demand widze ze moge "pobrac" ponownie gre z polskiego live wiec chyba o zadnej blokadzie nie bedzie tu mowy. Tak tez zrobilem ale niestety z mizernym skutkiem bo wciaz dochodzi i staje na 99%. Jakies pomysly?

7. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    To chyba nie przez blokade, ja mam gre z blokada regionalna i jest tak ze idzie normalnie 100% i poprostu po sciagnieciu jej nie ma nigdzie na dysku, a jak daje na niej graj [z pozycji konta]to wraca tylko do menu xbox.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Alan Wake nie ma blokady regionalnej !!!
    2. Przed migrowaniem na inny kraj trzeba pobrać zakupioną zawartość w twoim przypadku grę (po migracji już jej nie pobierzesz)

9. chudzielec

chudzielec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
    Ludzie, przecież podczas migracji jest jak wół napisane, że PO migracji na inny kraj nie będzie możliwe pobranie poprzednio kupionych materiałów. Czyli to co kupiłeś na kocie USA/UK nie będzie możliwe do pobrania po przeniesieniu konta na PL. Pisze o tym we wszystkich poradnikach jakie widziałem i na stronie www podczas migracji konta (ale tutaj po angielsku).
    Reasumując - wg mnie punkty na Alana Wake wyrzuciłeś w błoto. Trzeba było najpierw migrować, a później dodawać do kolejki pobierania. Cóż, człowiek uczy się na błędach - swoich lub cudzych.

10. korek123

korek123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale najdziwniejsze jest to ze mam ta opcje "pobierz ponownie" skoro ona jest to gra powinna sie sciagnac bo od poczatku do konca idzie juz z polskiego live

Wczytywanie...

Poleć forum