1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games ON Demand

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dawid813, Marzec 15, 2010.

1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam mam zamiar kupić jakąś gre za pośrednictwem mego x'a i mam pytanie czy są jakieś gry za msp i czy msp można wymienić na kase tzn żeby "zwrócic"

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1.tak za MSP bo za co innego?
    2. Nie

4. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie można kupić gier na xboxa 360 za msp(można tylko za euro/funty/dolary zależy gdzie jesteś zarejestrowany), za msp można kupić gry arcade, na xboxa pierwszej generacji, indie games i coś tam jeszcze nie pamiętam, ale w każdym bądź razie gier na xboxa 360 nie można kupić za microsoft points. Z tego co wiem to chyba na większośc gier nałożona jest blokada regionalna więc wiesz co to oznacza...

5. Dirty stray

Dirty stray Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem w UK i cena za kazdy tytul Games On Demand to £19.99 Jest to zwyczajne wyludzenie. W sklepach z second-handami kazda z tych gier jest o min. 50% tansza. Albo na Ebay-u to juz wogole darmocha.

6. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie chciałem już zakładać nowego tematu. Mam pytanie dotyczące właśnie games on demand. Jeśli chcę ściągnąć Operaion Darkness (NA) to muszę mieć konto na USA, tak? (NA-North America). Bo mam konto na UK i jak chcę ściągnąć, to wyskakuje błąd, że region konsoli jest niezgodny z regionem gry, a na polskim marketplace tej gry nie ma, ani zmigrować na usa też się nie da.
    Jak kupiłem sobie konto z punktami USA/PL, to też nie mogłem ściągnąć, bo też wyskakiwał mi tamten błąd. -.-

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Kolego UP, poczytaj troche o VPN i to rozwiąże twoj problem, bedziesz mogl pobrac ta gre oczywiscie pod warunkiem ze nie ma blokady regionalnej(tej prawdziwej) innymi slowy jezeli gra jest w NTSC i nie ma ani RF ani PAL to nawet VPN nie pomoze

8. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A jak cośtam zacznę kombinować z tym VPN i zacznę ściągać gry do tej pory niedostępne, to czy nie dostanę bana czy coś?

Wczytywanie...

Poleć forum