1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games with Gold a konto na Indiach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez limfao23, Sierpień 17, 2013.

1. limfao23

limfao23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam takie pytanko czy dam rade pobrac grę Dead Rising 2 na indyjskim koncie bo tam mam subskrypcje gold na miesiac za free ? (jakims cudem dostalem ,na swoim na PL nie mam :/ ) Teraz pobieram ale sie zastanawiam czy nie bedzie tak jak z AC II , czyli 70% i od nowa .
    Ktoś juz tak pobierał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to blokada regionalna więc zostaje ci użycie vpn albo migracja konta do pl ;)

4. limfao23

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak ustawie region na Indie ?

5. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to nie o to chodzi :D to chodzi o blokadę IP. Ty masz pewnie adres IP z polski. Jeśli masz konto na Indie to konsola pod koniec sprawdza czy IP jest z indii ;/
    Więc jak powiedziałem VPN l lub bezpłatna migracja konta Xbox Live w Polsce - migracja konta krok po kroku | Aktualności która jest bezpłatna a za 3 miesiące znów będziesz mógł przenieść na indię. Przy odrobinie szczęścia przedłuży tobie golda (w moim przypadku o 21dni)

6. limfao23

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmmm , a jakbym pozyczyl konto od jakiegos mojego kolegi co ma GOLD'a to dałobyrade pobrac grę?

7. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak ale musiałbyś przenieść licencję ... kombinujesz jak koń pod górę

8. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro masz konto na Indiach, to obsługa VPN nie powinna być dla ciebie kłopotem ;)
    Z Dead Rising nie powinno być większych kłopotów. Kupiłem na koncie US bez VPN, więc chyba nie ma blokady. Do Dead Rising Case Zero już potrzebowałem.

Przy okazji powiem, że w Niemczech za darmo do pobrania jest Lost Planet 2, natomiast w Japonii i ZEA Resident Evil Code: Veronica X.
    Jeśli chcecie tą drugą grę, to lepiej migrować na ZEA, bo strona jest po angielsku oraz ponoć nie ma blokady regionalnej.
    W Japonii jest taka blokada, że nawet VPNy ludziom nie pomagają, ponoć potrzebna jest konsola NTSC-J.

ZEA = Zjednoczone Emiraty Arabskie.

http://marketplace.xbox.com/ar-AE/P...ronica-X/66acd000-77fe-1000-9115-d80243430822
    http://marketplace.xbox.com/de-DE/Product/LOST-PLANET-2/66acd000-77fe-1000-9115-d802434307ed

9. Imperial BoRo

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no widziałem jak jakiś niemiec płakał na oficjalnym profilu xbox'a na fb że mają lost planet 2 :D

10. White9

White9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli konto na indie założyłem pare dni temu, mogę 'migrować' konto na pl ? I czy nie stracę przy tym golda oraz czy będę mógł pobrać DR2:Case zero ? (dead rising2 mi się pobiera, 30% :x, a dodatku nie mogę uruchomić ściagania)

11. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jak stworze profil na Niemcy to będę mógł pobrać lost Planet?

Tapnięte z es dwójki!

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po pierwsze jeśli gra zaczęła się pobierać bez żadnych ostrzeżeń to nie ma blokady. Wystarczy trochę poczekać i w końcu się ściągnie. Poza tym na indie dostaje się free golda i możesz takie konto zmigrować na pl.

13. limfao23

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To spróbuje pobrac te Dead Rising i dam Wam znać

Wczytywanie...

Poleć forum