Games with Gold - Czerwiec 2017

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Assassin's Creed III - od 1 do 15 czerwca





Dragon Age: Origins - od 16 do 30 czerwca

 

cyc3k_epj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedyny dobry Dragon Age:), nie skończyłem na PYCY więc dokończę na konsoli:D
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
Jedyny dobry Dragon Age:), nie skończyłem na PYCY więc dokończę na konsoli:D
Skończyłem na PC razem z dodatkami i mogę śmiało powiedzieć - rewelacja;) także polecam;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe jaką wersję DA dostaniemy. Na polskim Marketplace nie ma DA w dystrybucji cyfrowej, a wiec zapewne się pojawi. Pytanie tylko czy wersje ENG czy PL.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciekawe jaką wersję DA dostaniemy. Na polskim Marketplace nie ma DA w dystrybucji cyfrowej, a wiec zapewne się pojawi. Pytanie tylko czy wersje ENG czy PL.
Bardziej bym się nastawiała na eng, bo MS ma problem z przeniesieniem tłumaczenia gry na sklep XO. Swoją drogą jeśli tej gry nie ma w naszym regionie to pewnie nie dostaniemy tego DA tylko coś innego nam dają, bo tak czasami szwaby mają, że jak czegoś nie ma u nich w regionie to dostają całkowicie inną grę, bo z jakiegoś powodu tego DA nie ma.

Co do tematu to AC spoko, w końcu mamy już komplet we wstecznej ;)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
to już kolejny AC którego pobiorę zupełnie za darmo :)
 

skiper1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A czy te wszystkie AC co były w gwg mają chociaż polskie napisy czy wszystko w wersji eng?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej bym się nastawiała na eng, bo MS ma problem z przeniesieniem tłumaczenia gry na sklep XO. Swoją drogą jeśli tej gry nie ma w naszym regionie to pewnie nie dostaniemy tego DA tylko coś innego nam dają, bo tak czasami szwaby mają, że jak czegoś nie ma u nich w regionie to dostają całkowicie inną grę, bo z jakiegoś powodu tego DA nie ma.

Co do tematu to AC spoko, w końcu mamy już komplet we wstecznej ;)
Co do wszystkich AC w BC to brakuje jeszcze Brotherhood do pelnej kolekcji;) według mnie 2 najlepsza część ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do wszystkich AC w BC to brakuje jeszcze Brotherhood do pelnej kolekcji;) według mnie 2 najlepsza część ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
No fakt, masz rację. Przeoczyłam ;)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
DA skończyłem na PC - najlepsza część serii, szkoda że kolejne tak mocno odbiegały od jedynki. Nie były złe ale kompletnie inne, przez co stały się bardziej grami akcji niż rpg ;)
Assasins Creed 3 nigdy nie grałem, całą serię umiarkowanie lubię więc i tę część ogram - ogólnie zestawik całkiem dobry :)
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
Hej. Jak mam xo i tam golda moge pobrac ac3 ?? Jak próbuje to mi kaze ddodać kartę.. :(

Przy okazji miesiac fajny. Tu ac3 a na xo wachdog :)
 

fi5her1975

Świeżak
Świeżak
Ave. Mam XO i jak chcę pobrać AC to wywala błąd " Zakupu nie można w tej chwili zrealizować. Spróbuj ponownie później " Ktoś się spotkał z czymś takim ??
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dodaj kartę płatniczą. Na x360 pobierzesz bez problemu [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

fi5her1975

Świeżak
Świeżak
Mam dodany paypall, nawet na koncie równowartość kwoty kupna mam. Konsola kupiona w Szwecji, konto polskie. Gold na rok kupiony i nic. w poprzednim miesiącu nabyłem STARWARS : THE FORCE UNLEASHED 2 za freee. A TERAZ NIC.
TRUDNO. Najwyżej nie pogram.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To może rzeczywiście jakiś błąd i powinieneś spróbować później [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W regionie pl jest battle block teather a nie Dragon Age. DA nie jest w naszym regionie wogole dostępne.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Czyli zamiast gry AAA dali arcadówkę i to taką , która już raz była w goldzie w lipcu 2014. Brawo M$.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bieda z tą grą [emoji53]Ściągnąć ściągnąłem, pytanie czy w ogóle w to zagram [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wega68

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Juz raz dostałam taką gre w goldzie, po co mi ona drugi raz? Czy oni mogą wrzucać tyle razy taką samą grę?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Juz raz dostałam taką gre w goldzie, po co mi ona drugi raz? Czy oni mogą wrzucać tyle razy taką samą grę?
Ktoś im zabroni? To ich dobra wola że dają gry gwg.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom