1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games with Gold na Xbox One nie powtórzy starych błędów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 1, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Phil Spencer, nowy szef dywizji Xboksa w Microsoft, opowiada o planach firmy względem Games with Gold na swojej konsoli nowej generacji.

Spencer podczas rozmowy z IGN zapowiedział, że firma z programem Games with Gold stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. - Program Games with Gold na platformie Xbox 360 był dla nas sporym sukcesem. Stał się częścią wartości, którą ludzie doceniają w Xbox Live Gold, ale która nie jest jeszcze dostępna na Xbox One. Nie ogłosiliśmy jeszcze konkretnych planów, ale ludzie muszą zrozumieć, że my zdajemy sobie sprawę z tego, czego oni oczekują. Sytuacja nie będzie dokładnie taka, jak w przeszłości. Słyszymy ich potrzebę otrzymania takiej zawartości oraz zostania docenionymi jako posiadacze złotego abonamentu - zapewnia posiadaczy Xboksa One P. Spencer.

Spencer zapewnił także, że w Microsoft uważnie słuchają opinii o dotychczasowych grach z programu Games with Gold. - Staramy się reagować na feedback, który otrzymujemy. Nie zawsze możemy zrobić to, czego gracze oczekują, i to z różnych powodów, ale staramy się być jak najbardziej otwarci. Znamy opinie o Games with Gold na Xbox 360 i bierzemy je pod uwagę czyniąc nowe plany związane z programem - powiedział Phil.

To nie pierwszy raz, gdy Phil Spencer porusza temat Games with Gold. Ostatnio zrobił to w zeszłym miesiącu zapowiadając fundamentalne zmiany w programie. Wygląda na to, że mówił serio, bo "złoci" użytkownicy Xbox Live na Xbox 360 w kwietniu otrzymają Hitman Absolution oraz Deadlight.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Prawdopodobnie gdyby program był już dostępny dla posiadaczy Golda na XO to my w Polsce i tak nie moglibyśmy z niego korzystać do momentu oficjalnej premiery konsoli

4. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Wydaje mi się, że teraz mało jest kont PL, bo to się nie opłaca. Na US jest tańszy sklep i więcej możliwości, a region po premierze można zmienić, ale raczej założę nowe konto tylko w celach testowych.
    Co do GwG dla XO to czekam z niecierpliwością ale nie przewiduję rychłego początku tej akcji.

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Największy błąd tej całej akcji z tymi grami ,że te gry są najstarsze na świecie i kiczotowate. Na ps plus rda się pograć w ich gry za darmo bez kupowania orginałów bo są w miare nowe gry, na plaformie xbox ciężko by było bez pudełkowych gier.

6. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jest tylko jeden plus po stronie Golda, gry się dostaje a w PS plusie są ci wypożyczonego tak długo jak opłacasz abonament

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    na xone nie ma jeszcze tylu gier by były w programie gwg choć jak by dali za darmo Forze czy co innego nie obraził bym się

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tylko ze w PS + dają tak fajne gry ze pol świata w nie już grała ja osobiście jak bym z tego korzystał to większej części bym nie brał bo już albo były by w moim posiadaniu albo już dawno skończone. Taki głupi chwyt a każdy się tym podnieca . Nie wspominając jak ktoś już to wyżej napisał ze to są gry pożyczone . Faktem tez jest ze GWG nie oferuje cudów ale bynajmniej daje nam te gry no i są słabsze ale np tu nie każdy znów w nie grał bo miał obawy ze może są to słabe tytuły i teraz może to nadrobić bo są za free.

1 osoba to lubi.
  9. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak czy inaczej w tej chwili dla mnie jako posiadacza PS3, PS4 i Vity vs XBOX One bardziej jestem szczęśliwy płacąc na PS Plus. Z Golda nie mam nic

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja obecnie posiadając , PS3 X360 i XO nie zwracam praktycznie uwagi na to co dają mi za free bo kiedyś nic nie dawali wiec ze wszystkiego się ciesze.

11. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie mam czasu w to wszystko grać ale miło dostawać 4-5 gier niż żadnej. Aczkolwiek bardzo wierzę że GwG się rozwinie. W końcu jest nowy CEO w MS

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ale dają tobie 2 gry wiec nie ma ze żadnej :)

13. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety xboxa 360 już nie posiadam :D

14. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mam nadzieję że przestaną dawać takie dziadowe gry jak teraz na x360

15. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Ludzie wierzycie w to? Wczoraj był 1 kwietnia, a poza tym ms lubi dużo obiecywać, a wychodzi z tego kupa.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Buehehe

Bardzo małe prawdopodobieństwo, że MS się poprawi.. Czemu? Jak na PS+ gracze Playstation dostawali konkretne tytułu, to GWG oferowało badziew. I z biegiem czasu GWG dalej oferuje badziew. MS miał tyle czasu by przejrzeć na oczy "oo PS+ oferuje lepsze gry niż my, więc my też musi dawać jakieś fajne" - niedoczekanie!

Taa Forza w GOG na XO :D hahahaha niedoczekanie. Nim oni dają najlepiej sprzedającą się grę (wg mojego uznania, nie znam dokładnych słupków sprzedaży) na XO za free to ja osiwieje.

17. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox One mnie póki co kompletnie nie interesuje, ale patrząc na ruchy wykonywane przez Spencera mam wrażenie, że może on tchnąć nowego ducha w tę platformę. A ocieplając wizerunek konsoli oraz po części samego Microsoftu, prawdopodobnie zmieni w ten sposób także opinię o tym sprzęcie u osób takich, jak ja. Co mnie oczywiście cieszy, bo silna konkurencja, to przede wszystkim plusy dla klientów. Ale póki co mówię: "sprawdzam" i czekam na faktyczne zmiany w polityce twórców nowego Xboksa.

18. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Forza to gruba przesada, może zainwestują w coś z nowych indyków, ale to pieśń odległej przyszłości. Mi też się wydaje, że nowy ceo będzie nowym lepszym ale to się okaże.

Wczytywanie...

Poleć forum