1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games With Gold - Nie da się pobrać GRID 2

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez pasi17, Maj 17, 2016.

1. pasi17

pasi17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Ostatnio na Xbox One chciałem pobrać GRID 2, ale w miejscu pobierania, zamiast słowa "Bezpłatnie" jest napisane "Pokaż Cenę", gdy kliknę to wyskakuje coś takiego:
    a1111.jpg

Kiedyś już miałem podobny problem i jakoś się samo naprawiło.
    Inne gry z Games with Gold pobrałem normalnie, tylko tej się nie da.
    Co zrobić aby ją pobrać?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2681
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak już Ci wspomniałam na sb jedynie podpięcie karty by Cię ratowało ;-) A tak btw. już grida 2 nie ma, był do 15go w goldzie...;-)

4. pasi17

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Zrobiłem tak, dodałem PayPala, dodałem kartę, zaakceptowałem wszystko i usunąłem kartę z PayPala, ciekawe czy takie coś zadziała.

5. kuleczka91

Polubienia:
    2681
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To Ci zadziała, ale musisz tą kartę potrzymać na paypalu z 3 dni robocze, aż MS tą kartę zaakceptuje. Bo MS pobiera z karty 4zł i za te ok 3 dni zwraca Ci tą kwotę z powrotem na konto. Wtedy jak zwróci płatność jest zaakceptowana. Ja mam tak zrobione i działa ;) Kartę wyrzuciłam dopiero za te 3 dni jak mi kasa wróciła na konto.

Uwaga: nie może być stan zerowy na tym koncie z którego jest podpięta karta :)

6. pasi17

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Na PayPalu nie ma nic, ale na koncie w banku mam. To oni jakoś samoczynnie wezmą mi z banku i przeleją na PayPala? Czy jakoś tak.
    Bo ja z PayPala nie korzystałem nigdy.

A co do gier z golda czy jak sprzedam kiedyś xboxa i ktoś zrobi sobie nowe konto xbox gold to czy będzie mógł grać w te gry z Games With gold?
    Czy będzie musiał mieć moje konto aby grać?

7. kuleczka91

Polubienia:
    2681
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na Paypalu nie musi nic być, ważne żebyś miał na koncie w ustawieniach karty włączone płatności internetowe. Jeśli masz je włączone, a ustawione na 0zł to zwiększ limit na te pare dni np na 10zł żeby to przeszło. U mnie to wyglądało tak, że mi MS zabrało 3-4zł i wisiało mi to w blokadach na koncie, po tych 3 dniach wróciło mi to z powrotem na saldo konta. Wtedy usunęłam kartę z paypala i do dziś wszystko działa bez problemu :D
    Co do GWG to nowa osoba sobie nie zagra w te gry bez Twojego konta, bo gry z golda działają tylko jak jest gold na koncie na XO, a dwa że gry się przypisują do profilu, a nie do konsoli, w tym wypadku przypisują się do Twojego konta. Ogólnie to jak ustawisz na swoim koncie "to jest moja konsola domowa" to taka osoba będzie mogła grać w te gry, ale póki Ty masz golda na swoim koncie z tego co wiem :) Ale nie wiem czy można usunąć wtedy swój profil z konsoli czy nie. Nie orientuję się :p

Wczytywanie...

Poleć forum