Games With Gold - Nie da się pobrać GRID 2

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio na Xbox One chciałem pobrać GRID 2, ale w miejscu pobierania, zamiast słowa "Bezpłatnie" jest napisane "Pokaż Cenę", gdy kliknę to wyskakuje coś takiego:
a1111.jpg

Kiedyś już miałem podobny problem i jakoś się samo naprawiło.
Inne gry z Games with Gold pobrałem normalnie, tylko tej się nie da.
Co zrobić aby ją pobrać?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak już Ci wspomniałam na sb jedynie podpięcie karty by Cię ratowało ;-) A tak btw. już grida 2 nie ma, był do 15go w goldzie...;-)
 

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem tak, dodałem PayPala, dodałem kartę, zaakceptowałem wszystko i usunąłem kartę z PayPala, ciekawe czy takie coś zadziała.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zrobiłem tak, dodałem PayPala, dodałem kartę, zaakceptowałem wszystko i usunąłem kartę z PayPala, ciekawe czy takie coś zadziała.
To Ci zadziała, ale musisz tą kartę potrzymać na paypalu z 3 dni robocze, aż MS tą kartę zaakceptuje. Bo MS pobiera z karty 4zł i za te ok 3 dni zwraca Ci tą kwotę z powrotem na konto. Wtedy jak zwróci płatność jest zaakceptowana. Ja mam tak zrobione i działa ;) Kartę wyrzuciłam dopiero za te 3 dni jak mi kasa wróciła na konto.

Uwaga: nie może być stan zerowy na tym koncie z którego jest podpięta karta :)
 

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na PayPalu nie ma nic, ale na koncie w banku mam. To oni jakoś samoczynnie wezmą mi z banku i przeleją na PayPala? Czy jakoś tak.
Bo ja z PayPala nie korzystałem nigdy.

A co do gier z golda czy jak sprzedam kiedyś xboxa i ktoś zrobi sobie nowe konto xbox gold to czy będzie mógł grać w te gry z Games With gold?
Czy będzie musiał mieć moje konto aby grać?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na Paypalu nie musi nic być, ważne żebyś miał na koncie w ustawieniach karty włączone płatności internetowe. Jeśli masz je włączone, a ustawione na 0zł to zwiększ limit na te pare dni np na 10zł żeby to przeszło. U mnie to wyglądało tak, że mi MS zabrało 3-4zł i wisiało mi to w blokadach na koncie, po tych 3 dniach wróciło mi to z powrotem na saldo konta. Wtedy usunęłam kartę z paypala i do dziś wszystko działa bez problemu :D
Co do GWG to nowa osoba sobie nie zagra w te gry bez Twojego konta, bo gry z golda działają tylko jak jest gold na koncie na XO, a dwa że gry się przypisują do profilu, a nie do konsoli, w tym wypadku przypisują się do Twojego konta. Ogólnie to jak ustawisz na swoim koncie "to jest moja konsola domowa" to taka osoba będzie mogła grać w te gry, ale póki Ty masz golda na swoim koncie z tego co wiem :) Ale nie wiem czy można usunąć wtedy swój profil z konsoli czy nie. Nie orientuję się :p
 

Do góry Bottom