1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games with Gold odczyt płyty

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez cd1, Kwiecień 18, 2015.

1. cd1

cd1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam
    Kupiłem sobie na allegro konto Gold z regionu PL, bez problemowo pobrałem sobie Assasina IV, ale po uruchomieniu i graniu ok. 1 minuty, wyskakuje mi błąd żeby wyczyścić płyte, której przecież nie ma w napędzie :(. Konsole mam przerobioną na LT 3.0 i czasem gram sobie z dysku w niektóre gry, i wiem że płyta musi być w napędzie, no ale tu jest chyba troche inna sytuacja... Macie jakieś pomysły? Dodam że jesli chodzi o menu gry, to nic mi nie wyskakuje, dopiero jak wejdę w kampanie pojawia się błąd o odczycie płyty, której nie ma :/ Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Spróbuj usunąć grę z dysku następnie wejdź w konsoli w historię pobieranych plików i pobierz grę od nowa

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. cd1

cd1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki za odpowiedź :p tak tez zrobiłem :) jak się pobierze jeszcze raz, to dam znać czy pomogło :)

Wczytywanie...

Poleć forum