1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

games with gold problem z Pobraniem F1 2013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcipas, Maj 18, 2015.

1. marcipas

marcipas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie. Zalogowałem się na tym forum ponieważ mam problem z pobraniem gry dla córk. Nie jestem maniakiem gier i z góry przepraszam jeżeli pisze nie wtym dziale. Do rzeczy konsola jest bez przeróbek połączona do sieci po kablu, konto xbox live gold od kilku miesięcy, doładowanie za 25 zł. W poprzednim miesiącu nie było problemu ale od kilku dni jest do pobrania F, i niestety przy próbie pobrania wyskakuje po chwili mielenia kiedy miniaturka że gry nie można pobrać.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomocmop

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak doładowane goldem od kilku miesięcy? Za 25zł?
    Za 25 to miałeś max 1msc golda.
    Sprawdź czy tego golda wgl jeszcze masz na tym koncie.

4. marcipas

marcipas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zostałem źle zrozumiany, a jak patrzę jak napisałem to się nie dziwię od kilku miesięcy jest opłacane co miesiąc. Ważne do 04 czerwca

5. marcipas

marcipas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie ma pomysłu?

6. maniek070

maniek070 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz wejść w system > pamięć masowa i teraz wybież dysk twardy > gry i aplikacje znajdź gre wciśnij opcje gry (Y) i usuń. Potem sprubuj jeszcze raz pobrać gre. Mi też się czasem nie chciały pobierać różne gry.

Wczytywanie...

Poleć forum