1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games with gold problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bazyleusz100, Luty 28, 2016.

1. Bazyleusz100

Bazyleusz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem xboxa one. Jednak mam juz duzy problem. A konkretnie: kupilem konto gold na allegro. Otrzymalem wiadomosc na emaila z nazwa konta i haslem. Zalogowalem sie na to konto z poziomu konsoli i wszystko gralo. Do czasu... kiedy probowalem pobrac gre, a konkretnie gears of war 2, system zarzadal weryfikacji konta. Tzn wyslal kod na prywatny email wlasciciela konta live. A ja nie mam hasla do tego maila. Sprzedawca na allegro mi go nie udostepnil. Ktos wie o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bo się kupuje kody do golda i wbija na swoje konto, a nie kupuje lewe konta na allegro..w taki sposób nigdy nie zyskasz gier na swoim koncie. Te lewe konta w każdej chwili mogą przestać działać i gry nie będziesz miał. Poza tym i tak tej gry nie przypiszesz do konta nawet swojego jak nie podepniesz karty (np. płatniczej) mimo, że gra jest darmowa. MS za każdym razem prosi o weryfikację przy każdym zakupie (nawet darmowym, chyba że wyłączy się weryfikację). To jest normalne.

4. Bazyleusz100

Bazyleusz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc nikt nie używa takich kont? Na allegro cieszą się ogromnym powodzeniem.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Używają, ale żeby pograć po taniu w gry multi ;) Ale do gier z gwg słaba opcja :)

Wczytywanie...

Poleć forum