1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

games with gold z xbox 360 na one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sexyciasteczko, Grudzień 24, 2015.

1. sexyciasteczko

sexyciasteczko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jak mogę pobrać grę z games with gold z xboxa 360 na one? Dodam, że gra jest obsługiwana na XO.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz dodać grę gwg z x360 przez stronę www do swojego konta, ale musisz mieć dodaną kartę do konta, bez karty nie da się przypisać. Drugie wyjście to takie, żeby przypisać grę z konsoli x360 bo tam nie woła o kartę.

4. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, podłączę się pod temat :)

Mam xbox one i dostęp do live na 3 miechy z zestawu (ważny od początku grudnia). Do konta live mam dodaną kartę debetową - na pewno działającą, bo już co nieco pościągałem, i darmowych rzeczy, i płatnych. Ale mam właśnie problem z grami z golda na x360. Wchodzę na stronę xbox.com przez kompa, wybieram co tam chcę (np. dirta), wyświetla mi się, że zakup dokonany i dodany do kolejki. Wchodzę na konsolę a tu cisza, nic się nie dzieje. O co kaman? Coś, ktoś?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bo to jest zakup dodany do kolejki, ale na konsoli x360, a nie XO. Jak chcesz grę którą przypisałeś to szukaj jej na liście gier do zainstalowania. Gry i aplikacje -> Przejeżdżasz całą bibliotekę zainstalowanych gier i na końcu jest lista gier do instalacji.

6. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję, jest :)

Wczytywanie...

Poleć forum