1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gamescom 2011

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hooker, Październik 5, 2010.

1. Hooker

Hooker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Witam, mam pytanie. Jak wygląda sprawa organizacyjna wyjazdu. Byłby to mój pierwszy wyjazd na jakiekolwiek targi, i to jeszcze za granicę. Czy coś się płaci, gdzieś się rezerwuje miejsca ? Proszę o kontakt, i zachęcam do wspólnej wyprawy 17-21(moje urodziny).08 2011

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Nie wiem jak jest z targami gamescom, lecz w zeszłym roku byłem na targach samochodowych w Lipsku to wejściówkę kupiłem na miejscu.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    na stronie GC idzie zamowić albo i na miejscu też ale w kolejkach się stoi a i jak co tak było na E3 ja osobiście zamowiłem bilet na stronie e3;))

Wczytywanie...

Poleć forum