1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gamescom 2014: Phil Spencer: kluczowe miesiące dla sprzedaży konsol dopiero nadejdą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    - Chcę wygrać tę generację - jasno mówi Phil Spencer. Na razie to jednak PS4 jest na zdecydowanym prowadzeniu. Przedstawiciel Microsoftu stara się nie przywiązywać do tego większej wagi.

- Na pewnym poziomie jest to rywalizacja. Mówiłem już wcześniej, że chcę wyjść z niej zwycięsko - tak wyścig o klienta w wykonaniu Xboksa One i PlayStation 4 komentuje Phil Spencer z Microsoftu. Na razie bezapelacyjnym liderem jest konsola Sony, która sprzedała się już w 10 milionach egzemplarzy. Gigant z Redmond wynik swojego produktu podczas gamescomowej konferencji przemilczał.

- Jednocześnie - kontynuuje Spencer - chcę tworzyć świetną platformę dla graczy. Jeśli ktoś inny też to robi i robi to naprawdę dobrze, czapki z głów. My też na własnym podwórku możemy osiągnąć jednak sukces, o ile sprzedamy dużą liczbę konsol, a ludzie będą kupowali na nią gry.

- Obie konsole do sklepów trafiły w tym samym czasie, więc rywalizacja z PS4 ma charakter bezpośredni. Nie zamierzam temu zaprzeczać. Chcę wygrać. Chcę wygrać tę generację, ale bardziej zależy mi na własnym zwycięstwie niż na przegranej kogoś innego. Sam posiadam PS4 i nie jest tak, że chcę, by konsola się zakurzyła lub nie dostawała nowych gier. Mi zależy na sprzedaniu góry Xboksów One, co wielu ludzi postrzega przez pryzmat rywalizacji z PS4 - stwierdza przedstawiciel Microsoftu.

Zapowiada również, że najważniejsze pojedynki dopiero nadejdą. - Pokonali nas w czerwcu. Pokonali nas w maju. Te miesiące pod względem sprzedaży nie przynoszą jednak szczególnego urodzaju. Sądzę, że przez cały czerwiec sprzedaje się tyle sztuk, ile w jednym tygodniu listopada. To oni wygrywają, budują wokół tego swój PR i ma to sens. Prawdziwa walka trwać będzie jednak we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu - dodaje.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gdy bym był na jego miejscu też bym chciał by sprzedawały się "GÓRY" Xbox'ów....
    To jak w tym powiedzeniu - WÓZ ALBO PRZEWÓZ.
    Niestety pracując w tak ogromnych korporacjach można zarobić górę pieniędzy (tzw. premie za dobre wyniki sprzedażowe) albo z dnia na dzień wylecieć z niej na zbity pysk....
    Niektórzy z Was którzy mieli okazję pracować w jakiś większych korporacjach (nie koniecznie w MS) wiedzą zapewne o czym piszę :)

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po premierze Xboxa One w pozostałych krajach Microsoft może osiągnąć prowadzenie o ile oczywiście będą dbali o to aby było coś ciekawego do włożenia do czytnika lub do ściągnięcia na dysk.

5. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdyby mieli kompatybilnosc wsteczną to by zwojowali rynek

HTC One X+ • Tapatalk™

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to może być jednym z zaskoczeń od m$ftu -wcale bym się nie zdziwił o wstecznej kompatybilności za jakis czas

Wczytywanie...

Poleć forum