Gamescom - dzień 1. Relacja na żywo!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Jedyna w swoim rodzaju relacja na żywo prosto z Gamescom 2009 w Kolonii. Kliknij i bądź na bieżąco ze wszystkim, co się tu dzieje!

Witamy! To, co widzicie poniżej, to nasza relacja LIVE - na bieżąco będą się w niej pojawiały kolejne informacje dotyczące wszystkiego co będziemy tutaj oglądać! Postaramy się też napisać o każdym ważnym newsie z Gamescomu. Zapraszamy!

Gamescom - dzień 1. Relacja na żywo! | Gamezilla


Źródło: Gry, newsy, zapowiedzi, recenzje, trailery, galerie gier na PC, PS3, X360 => Gamezilla.pl
 

Big Boo

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za link, dobrze że chociaż relacja tekstowa ;) lepszy rydz niż nic, ale na ŻYWO! :)
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
swietny ten reportaż, mozna zadawac pytania, popieraja często to co mowia filmikami, dodaja na zywo nagrane filmy z pokazow. Juz grali w Diablo III, etap pustynny, Pes2010, zaraz będzie Operation flashpoint. Jak dla mnie mega super. A i tak pełna relacja video na pewno zagości na tvgry.pl rowniez.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Tak, relacja jest świetna, można zadawać pytania na temat gier. Nie odpowiadają na każde, ale jak zadaje się pytania związane z aktualnynm tematem to jest duże prawdopodobieństwo, że nadejdzie odpowiedź.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Hehe wlasnie mi odpowiedzieli

[Comment From Raps]
Witch doctor to taki nekromanta z D2, a Mag= Czarodziejka czy ma jakies nowe skille? Ma teleportacje?

zooltar: witch doc to rzeczywiscie taki odpowiednik necro, ale chyba niezle radzi sobie takze w walce wrecz

zooltar: wizard to odpowiednik maguski - ma teleportacje jako, uwaga, OSTATNI skill w drzewku arcane. a to znaczy ze szybko sobie nie poblinkujemy

zooltar: summonowanie zombie to dla mnei odpowiednik necro. nuff said. idziemy z banzajem na MAG.
D3 zapowiada się fantastycznie. Trochę bałem się, że będzie to taki WOW, ale widzę, że jest sporo ze starego dobrego D2, a jezeli przyciągnie ten Witch Doctor i parę innych WOWowych elementów większą rzeszę graczy do tej gry to jestem za(wiekszy rynek na battlenecie= mniejszy koszt itemow :D).

No i oczywiscie czekam na fabułę, klimatyczną jak zawszę.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Podsumowanie pierwszego dnia na GAMESCOM w wykonaniu redaktorów portalu gamezilla.

[Wideo] Podsumowanie pierwszego dnia targów [Gamescom] | Gamezilla
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom