1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Gamescom2010] FIFA 11 daje radę, ale...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiadomo, zawsze musi być jakieś "ale". Odganiając się od niemieckich dzieci udało mi się pograć w FIFA 11 na tyle długo, by wyłuskać kilka ciekawych rzeczy.

Dorwałem się do FIFA 11 na X360 już wczoraj i od pada odciągnął mnie dopiero ochroniarz, informując o końcu dnia targowego. Oto kilka uwag:

- Pro Passing... nie widać. By ten element działał, trzeba go najpierw uaktywnić w opcjach, a także zmienić wspomaganie podań na manualne. Nawet wówczas PP jest niezauważalne - rezygnacja z automatycznego wyboru adresata zawsze oznaczała konieczność wychylania analoga i wciskania przycisku przez określony czas. Trochę i czuć, że podania nie trafiają do adresata z jakimś przesadnym automatyzmem, ale i różnica nie jest szczególnie namacalna.

- Personality+... prawie nie widać. Owszem, sylwetki piłkarzy zyskały na urodzie, znacznie łatwiej rozróżniać ich teraz po gabarytach, ale przeciętny gracz rozwoju względem FIFA 10 nie zauważy. Zmiany najmocniej czuć przy powtórkach - na twarzach piłkarzy pojawiają się różne grymasy, wreszcie nauczyli się też mrugać.

- Konsolowy przeciwnik jest sprytniejszy niż wcześniej podejmuje ryzykowne decyzje, często stosuje kiwki. Gra z nim jest znacznie ciekawsza niż w FIFA 10.

- Można zmieniać sędziów. Każdy z nich ma dwa parametry - surowość w gwizdaniu fauli i surowość w dawaniu kartek. Najsurowsi karzą za nieudane próby odbioru piłki i wejścia barkiem. Trzeba więc albo rozważniej zastawiać rywalowi drogę do bramki, albo... zmienić sędziego. Ci są nielicencjonowani, dlatego znajdziemy wśród nich m.in. Polaka... Zachariasza Krzywickiego.

W opcjach można też ustawić wspomaganie biegu do piłki. Można zdać się na konsolę, mieć częściowy wpływ na kierunek biegu lub kierować w całości samodzielnie.

- Inne ciekawe spostrzeżenie z opcji - można włączyć zagrania ręką. Nie polecam, bo nie mamy na nie żadnego wpływu, a dodatkowo gdy piłka trafia w mur przy rzutach wolnych, najczęściej kończy się to kolejnym gwizdkiem. Co ciekawe, można włączyć zagrania ręką z wyłączeniem pola karnego.

- Ustawienia pozwalają też na wybór mocy naciągu w siatce i... kszałtu jej oczek.

Nakręcimy dziś trochę gameplayu - i z FIFY, i Pro Evolution Soccer 2011, więc będziecie mogli porównać oba tytuły. Pro Evo faktycznie jest zupełnie inne niż rok temu, ale jeszcze nie potrafię powiedzieć, czy to dobrze.

źródło - gamezilla.pl

Hehe, nie mogłem się powstrzymac, pośmiejcie się troche : ))

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    No, wreszcie będą zagrania ręką i mimika twarzy, przynajmniej trochę więcej realizmu. Ale i tak nie kupię, bo do szczęścia wystarczy mi 09, szkoda mi kasy na kosmetyczne zmiany i kilku nowych graczy.

4. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Własne przyśpiewki stadionowe

Teraz możesz importować do gry ulubione stadionowe przyśpiewki i przypisywać je do różnych zespołów i lig. Możesz ustawić, kiedy hymn i stadionowe hity Twojego ulubionego klubu mają być odtwarzane — podczas prezentacji zespołów, w przerwie, po zdobyciu bramki... a nawet po przegranym meczu. Możesz też przypisać konretne ścieżki do stworzonego prz ez siebiepiłkarza, aby móc usłyszeć swoje imię skandowane na Old Trafford czy San Siro. Możesz też ułożyć w grze swoją własną list

Źródło FIFA 11 Xbox 360 : EA SPORTS

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    To samo jest w FIFA 10 i WC, Rooney zapina i sie rozpycha, Drogba sie rozpycha i w ogole go sie nie da przepchnac, Cristiano czasami na czworaka strzeli bramke...Messi jedynie jest przecietny i niema zadnych takich super umiejetnosci, ale w EA go nie lubia :p.
    Dobry temat.
    Wreszcie, tylko zeby bylo domysle w Online.

Na YT sa gameplay'e z Bety, duzy progress w stosunku do 2010.

6. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawe informacje... Dobry filmik, fajnie wygląda Ronaldo. :D

7. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ostatnio oglądałem parę gameplay i czy ta murawa wygląda naprawdę tez tak sztucznie ? Czy cos zmienili

8. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    hahaha pojawia sie i znika i znika :p

9. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Krystyna zrobiła podkop pod murawę :)

Dzięki za informację , ponieważ pomoże mi to opłacalności kupowania Fify 2011. A przynajmniej dodali nowe ligi bo aktualizacja zespół mnie nie przekonuje bo to zaczyna się robić nudne. Wydać 200 złotych za prawie nic.Tylko okładka inna i tyle.

10. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kiwki rywali , zmiana sędziego . No może być ciekawie.

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ronaldo wpadł w ruchome piaski . Co do FIFY 11 to coraz ciekawiej sie zapowiada, myślę że ją zakupie :) Nareszcie coś z twarzami zrobili, zagrania ręką, zmiany sędziego... Znów FIFA górą będzie. A na tego PES'a już nie mogę patrzeć.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zawalista gierka będzie. Na pewno lepsze od Pes'a bo w Pes'ie od 2008 roku nic nie zmienili a Fifa ewoluuje i to bardzo. Must have :)

13. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    jak można ulepszyć ideał ? no w sumie grafikę, ale co do gameplaya nie mam zastrzeżeń w zestawieniu z pesem :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum