1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GameStar: Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda „wyraźnie gorzej” na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

CD Projekt zasypuje nas w ostatnich dniach materiałami z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Widzieliśmy już znakomite screenshoty, 12 minut gameplayu, a teraz pora na kolejne ciekawe informacje - tym razem o technicznych aspektach grafiki nowego RPG-a.

CD Projekt RED rozpoczęło demonstrowanie Wiedźmin 3: Dziki Gon dziennikarzom z całego świata. W niemieckim GameStar pojawiła się ciekawa analiza jakości graficznej szykowanej gry. Wg redaktorów GameStar Wiedźmin 3: Dziki Gon działa na PS4 w rozdzielczości 1080p i przy 30 fps. Na Xbox One trzeba pogodzić się z rozdzielczością natywną 900p, przy 30 klatkach na sekundę. GameStar twierdzi, że PS4 ma "wyraźną przewagę na polu konsolowym".

"W pojedynku dwóch konsol widać wyraźną przewagę PS4 w zakresie grafiki. Pomimo faktu, że tekstury są trochę bardziej rozmyte niż na high-endowym PC, przy normalnej odległości oglądania TV, jest to trudno zauważalne. Gra działa na PS4 w 1080p. Płynność animacji 30 fps nie przeszkadzała nam.

Na Xbox One mamy tylko 900p przy 30fps i trochę bardziej rozmyte tekstury, niż na PS4. Deweloperzy stwierdzili, że być może uda im się jeszcze osiągnąć na XONE natywne 1080p, ale nie padły żadne obietnice. W tej chwili to PS4 ma ostrzejszy obraz i mocniejsze kolory" - można przeczytać w raporcie GameStar.

CD Projekt RED zagrało w otwarte karty, zestawiając ze sobą na trzech wyświetlaczach wersje z trzech platform. Dzięki temu zgromadzeni na pokazie dziennikarze mogli bezpośrednio porównać jak wygląda gra na XONE, PS4 i PC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Oby nie skończyło się tak jak z GTA V, że nie tylko tekstury były w niższej rozdziałce, ale i brakowało zwyczajnie detali podczas samej gry.

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    to jest właśnie powód, dla którego porzuciłem myśl o kupnie xone. tylko ps4, stety albo i niestety. ;P

5. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    To jest (między innymi) powód dla którego sprzedałem xone i zostawiłem sobie właśnie tylko PS4. Chociaż wróć... taką decyzję podjąłem znacznie wcześniej. W zasadzie zaraz po kupnie PS4.

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Ciekaw bo inne serwisy podają ,że wersja na xone i ps4 nie różni się aż tak znacząco i właściciele xboxa one nie powinni się niczym przejmować tym bardziej ,że build ,który był pokazany to ten z przed 6 miesięcy i do premiery mam jeszcze trochę czasy. Coś czuję ,że Sony ładnie płaci tym z GameStar

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Matko Bosko, prawie się aż powiesiłem, jak zobaczyłem mniej trawy w GTA V na Xbox One. Ale na szczęście jednak gameplay gry mnie uratował.

TheG4brieL, Cronos i barman_2000 lubią to.
  8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja to sie pocialem ze zlosci bo mialem w GTA jeden krzaczek mniej

Cronos i dawidek295 lubią to.
  9. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie podoba mi się to, że wiedźmin lepiej wygląda na konkurencyjnej konsoli. Płacę 2k za sprzęt, który na starcie jest przestarzały. Nie mówię tu o porównaniu go do PCta tylko do drugiej konsoli. Do tego daję po 2 stówy za grę i nie chcę żeby wyglądała "gorzej" niż u kolegi bo M$ jest idiotyczną firmą. Nawet jeżeli te "gorzej" oznacza mniej trawy czy bardziej rozmyte tekstury. Czuje się oszukany przez M$. Rzucą jakiś ochłap w postaci nowych gearsów żeby gracze umilki i nie zarzucali im nieprzemyślanej konstrukcji. Nie jest to lament tylko normalne konsumenckie podejście. Jeżeli ktoś jest zadowolony bo wywalił kupe siana na "gorszą" konsole i lubi wszędzie czytać, że PS4 chodzi w 1080p a XO w 900p to spoko.

eekz lubi to.
  10. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    To skoro próbujecie być zabawni z tymi "krzaczek mniej" to po ch... za przeproszeniem Wam XOne? Zostańcie sobie z X360 i po problemie. Tak ciężko wziąć na klatę surowe fakty? Tak jak napisał kolega wyżej - skoro się płaci to się wymaga, a nie broni za wszelką cenę - nie oszukujmy się - gorszego produktu niż konkurencji.

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Już odpowiadam Panie jaśnie nerwowy Hrabio. Kupiłem XO, bo "poniewóż" większość znajomych z X360 przeszła na XO, jest lepszy pad i więcej funkcji konsola posiada niż jej Ojciec. Kupiłem też dlatego, że wiecznie na X360 gry nie będą wychodzić, a na XO będą na pewno przez dłuższy czas. Rozwiałem Pana wątpliwości, czy dalej będziesz miał mi za złe, że nie zgłupiałem i wziąłem PS4, co?

Cronos i dawidek295 lubią to.
  12. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jak poprzednicy, też chciałem brać XOne, ale widząc to jak niedomaga już na starcie w porę zmieniłem zdanie na rzecz PS4. Boli tylko fakt, że M$ robi o wiele lepsze promocje na gry niż Sony np. taki Dragon Age: Inkwizycja za 135zł.

13. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    To skoro się tytułujemy to niechaj będzie po Twojemu mości Książę.
    A czy Wasza wysokość mógłby mi łaskawie wskazać punkt na rycinie mego rękopisu, w którym to ja pisałem o tym, że ktoś zgłupiał kupując magiczne pudełko firmy z Redmond? Ja - biedny posłaniec ino śmiałem stwierdzić fakt i zwrócić uwagę na to, iż "poniewóż" co by nie mówić, jak by nie jęczeć i nie zaklinać wszelakich stworów z głębi lasów i ze szczytów gór, z oceanów bezkresnych i niebiańskich pastwisk... cokolwiek innymi słowy by się nie działo na świecie naszym i naszych Bogów - konsola MS jest słabsza. Koniec i kropka. To było zaiste wiadome zarówno w trakcie premiery, jak i przed, oraz tym bardziej po. Jednakże, mości Książę, nigdzie nie pisałem, że ktoś jest głupi, że nie kupuje PS4.
    Pierwsza część natomiast, mości Książę, postu Twego w nijaki sposób nie nawiązuje do tego, co sam pisałeś wcześniej. "Matko Bosko, prawie się aż powiesiłem, jak zobaczyłem mniej trawy w GTA V na Xbox One." Skoro jednak brak trawy (i bądź co bądź nie wiadomo jeszcze czego, bo testy tego nie przedstawiały), skoro to Ci, Książę nie przeszkadza to zapytam raz jeszcze - po cóż Ci, Książę był XOne? Chodzi mi tu tylko o kwestię stricte gier, bo tego aspeku właśnie się przyczepiłeś. Koledzy - ok. Ale Ty sarkastycznie wtrąciłeś swoje trzy grosze, więc skoro podchodzisz do tego w ten sposób, to może powinieneś pykać sobie spokojnie w GTA 5 na 360. Po co kupować na One - przecież "grafika to nie wszystko", "rozdzielczość się nie liczy", "brak elementów tekstur jest mało istotny".

14. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    I klasyczna wojenka. Jednak się nie dziwię, że ktoś coś odpowie w obronie X'a, bo czytać po raz setny o rozdzielczosci (główny argument za PS4) już też mi się nie chce. Ludzie, jeden woli wódkę, drugi piwo i nie ma sensu kogoś na siłę przekonywać. Każdy kto kupował daną konsolę miał ku temu jakiś powód. Ja mam obie konsole, jednak skłaniam się bardziej ku XO i też mam swoje powody.

I co z tego, że być może W3 będzie miał (jeszcze niepotwierdzone) większą rozdziałkę na PS? Grać się będzie tak samo dobrze na XO.

dawidek295 lubi to.
  15. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    True Cronos. Temu napisałem w pierwszym poście, że oby nie było jak z GTA. Bo o ile rozdziałka to powiedzmy sobie szczegół, o tyle już wycięte detale by mnie zdenerwowały. Nie po to każdy z nas wydawał kawał kasy na konsolę, żeby się wkurzać, że tu jest lepiej a tu gorzej. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jesteśmy dopiero rok po premierze konsol, a XO już niedomaga, a PS4 - niby z małym zapasem mocy, ale to już też moim zdaniem są górne loty. Obecna generacja konsol jest zwyczajnie słaba i obie konsole - że tak to ujmę dość potocznie - nie kopią dupy.

tookiest lubi to.
  16. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ale się spinacie jak wielbłąd podczas burzy piaskowej na pustyni przecież wiadome jest ze xo jest lepszą konsolą od ps4 a to co piszą to bzdury :)

dawidek295 lubi to.
  17. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ciiii, i po co ich uświadamiasz :). Sami się o tym przekonają jak dojrzeją aby grać na konsoli, a nie tylko patrzeć co jest lepsze a co gorsze :)

18. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ahaaaa.. więc te co rusz niedomagania XOne to tylko taka zmyłka taktyczna? Sprytne. Gry wychodzą coraz gorsze w porównaniu do konkurencji tylko po to, żeby M$ za 2-3 lata mógł powiedzieć coś w stylu: "to tylko żart z naszej strony Sony! Specjalnie dawaliśmy ciała, a tak naprawdę mamy zapas mocy i teraz wygenerujemy "jeden krzaczek więcej w GTA"".

19. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Kom #15 #16
    Każdy będzie zachwalał swoją konsolę :) Ja uważam, że PS4 jest lepsze, Wy, że XOne. Proste jak budowa cepa.

@eekz@eekz Nie przejmuj się Xboxem tylko ciesz się ze słusznego wyboru :)

20. SWISTAKIEM

SWISTAKIEM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam pegasusa, i Panowie nie wyobrażacie sobie nawet co ta konsola potrafi.... :-D

21. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Rozmawiacie o grafice i braku kilku szczegółów w grze, w której najważniejsze są fabuła, dialogi oraz nietuzinkowy bohater? Sam trailer z przed roku to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) trailerów gier -

Wczytywanie...

Poleć forum