1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gamestop.com

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez mac_abra, Wrzesień 6, 2016.

1. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Mieliście może do czynienia ze sklepem Gamestop . Jak wygląda sprawa z płatnościami i dostawą , w opisie zakupu jest infotmacja że można pobierać tylko na adresy w U.S. i że nie jest wliczony podatek do ceny. Ktoś coś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. mac_abra

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
  5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Korzystałem ze sklepu, bo ma zwykle najniższe ceny. Wystarczy spojrzeć i widac wyraźnie że mają placówki w Europie. Niestety nie wysyłają raczej poza granice kraju.

6. mac_abra

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Ja wyraźnie nie widzę tzn. że np dlc rise of iron przyślą w postaci kodu na adres domowy ????

7. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    W tym przypadku tak i jest wyraźnie napisane, że wysyłają tylko na adresy w USA. NIe jestem w temacie. ale ten dodatek chyba wyjdzie jedynie w kilku krajach, więc jak masz PL, to raczej nie obejmuje.

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    cyfrówek nikt pocztą nie wysyła :hilarious: musisz podać jakiś adres w Stanach i być może będziesz musiał skorzystać z vpn wraz z adresem mailowy bez końcówki pl ( np. Gmail). Kod dostaniesz na pocztę. Wielokrotnie kupowałem tak cyfrówki w promocji na stany. Osobiście używam adresu muzeum w NY.:D

mac_abra lubi to.
  9. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Oczywiście, że cyfrówek nie, ale karty z kodami już tak. Ja też zamawiałem digitale z USA czy Argentyny, ale czasem w UK kupowałem kody, które przychodziły pocztą.

Poleć forum