1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gametag a dwie różen konsole.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DJ Kojot, Styczeń 29, 2011.

1. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam. Moja sytuacja brzmi, mam konsole przerobioną z gametagiem, na którym jest już sporo G, gram na niej tylko offline, podłączam się tą konsolą do liva od czasu do czasu, żeby zaaktualizować swojego gametaga online. Ostatnio naszło mnie coś takiego, że chciałem pograć na multi no ale wiadomo na przerobionej konsoli istnieje ryzyko bana także chciałem kupić drugą nieprzerobioną i od czasu do czasu kupić sobie jakąś fajną grę na multi no i uzupełniać swój doroberk G. Wiadomo musiałbym wipierw odzyskać konto i dopiero grać a jakbym chciał znów offline.... no właśnie i tu mam pytanie, czy jak bedę chcial grać dalej offline i zbierać G na tym gametagu to będę musiał wyrzucić konto z przerobionej konsoli i odzyskać je przez live czy konsola sama jak ja podłącze pobierze aktualizacje punktów G??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsola sama pobierze aktualizacje. Mozesz tez trzymac profil na Pendrivie i przenosic miedzy konsolami, zaleznie od tego na ktorej grasz

4. DJ Kojot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Czyli niezaleznie od tego na ktorej bede gral to jak sie podlacze to moje archievmenty zostana pobrane z neta na konsole??
    P.S. Co do tego przenoszenia na penie profilu to u mnie jest cos nie tak bo raz zrobilem tak z dyskiem, ze podlaczylem pod inna konsole z takim samym ixtreme i dashem no i ta fruga konsola widziala moje pliki jako uszkodzone nie wiem dlaczego.

5. Specter

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zostana pobrane.
    Pliki "uszkadzaja" sie, jesli konsola jest zbanowana i chyba, jesli ma flage. Tego drugiego pewny nie jestem.
    Pliki sa do odzyskania, nie jest to zadna wieksza filozofia

6. DJ Kojot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    A mógłbyś mi napisać jak się odzyskuje te pliki??

7. Specter

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest gdzie na forum tutorial, poszukaj

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Po prostu podłącz pendriva do xboxa i przenieś profil na niego i wszytko będzie chulać na drugiej konsoli tylko że te konsole muszą mieć taką samą wersje dasha

9. C3b3k

C3b3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Trzymaj profil na pendrive i przepinaj pomiędzy konsolami inaczej stracisz punkty będące różnicą pomiędzy konsolami. Do profilu jest przypisane coś w stylu sumy kontrolnej, nie da się mieć dwóch konsol podpinanych na zmianę do netu z identycznym profilem. Na jednej konsoli podepniesz się do Live, a na drugiej będziesz musiał odzyskać tag gracza i tak w kółko. Ja tak właśnie straciłem ponad 1000k punktów.

10. DJ Kojot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    No tak z tym penem najlepsza opcja tyle że mówię jak zwale pliki na pena to widzi jako uszkodzone więc kupię sobie jakiegoś 1-4GB w sam raz na profil i nie będę go podpinał do kompa bo wiruchów nałapię i będzie lipa. Dzięki za radę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum