1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gametrade i ograniczone zaufanie wobec jednego kontrahenta.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Sierpień 21, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pewien problem. Pierwszy raz będę uczestniczył w jakiejś transakcji na tej stronie, dokładnie wymiany gry za grę. od osoby z którą chciałem się wymienić dostałem wiadomość w stylu: "W tym miesiącu przeprowadziłem już dwie transakcje, więc musimy sobie podać dane sms, albo przez gametrade. czy zgadzasz się na takie coś?" Nie wiem dokładnie jak takie transakcje wgl wyglądają, więc nie wiem czy pójść na coś takiego, ktoś robił już coś w tym stylu? Zgodziliśmy się również na wymianę zdjęć z dowodów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Na co to wszystko? Wymieniasz swój dowód na jego, czy grę na grę?

Jego dane jak i Twoje powinny być widoczne w trakcie trwania wymiany/kupna/sprzedaży w zakładce TRANSAKCJE (bo przy rejestracji chyba się podaje swoje dane z tego co wiem). Ewentualnie wymieniacie się na tym chacie danymi i zdjęciami gier. A jeśli jeszcze nie jesteście w trakcie transakcji to NIE WYMIENIAJ SIĘ ŻADNYMI DANYMI!
    Trochę nie rozumiem tej wiadomości od twojego kontrahenta. Oświeć mnie jeśli się myle :D

4. aPoLhIzE

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrozumiałem to tak, że nie może zakceptowac transakcji, ponieważ wymienił już dwie rzeczy w tym miesiącu, a jeśli nie ma się zweryfikowanego konta, ma ograniczenie 2 transakcje na miesiąc.

5. GeT

GeT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    wtf nie raz wymieniałem gry i tak jak kolega u góry dane są w zakładce transakcje on wysyła na twój zamieszczony adres ty na jego gra przychodzi dajesz komentarz i koniec transakcji

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A koleś ma w ogóle jakieś punkty za wymiany na gametrade ? Jeśli miałby sporo to zawsze jakiś wewnętrzny spokój, gorzej jak ma tyle co ty czyli nic : D
    ja osobiście w wymianę przez wysyłkę obustronną się nie bawiłem, bo mogły mnie różne problemy spotkać jak i przekręty, ale za wymianą osobistą, jak najbardziej, nawet w moim średnio małym mieście znalazło się sporo ofert na wymianę : D

7. aPoLhIzE

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ma dwa pozytywy, więc coś jest..;d

8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A Ty masz konto zweryfikowane?

9. aPoLhIzE

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie, ale dziś zamierzam to zrobic.

10. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    W takim razie powiedz kolesiowi żeby też zweryfikował konto i po sprawie. I tak w końcu pewnie będzie musiał zweryfikować bo na maks. 2-óch transakcjach na miesiąc nie ujedzie :)

11. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja też nie mam weryfikacji, bo nie chcę im płacić za coś, co powinno być od razu dostępne. W takim wypadku używam zapasowego konta, więc mam cztery wymiany mies., a jak potrzeba więcej to mam jeszcze jedno konto i po sprawie. Jemu też to poradź.

12. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    @Dogg, to teraz możesz bana dostać za multikonto.

Wczytywanie...

Poleć forum