1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gametrade.pl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karol5589, Kwiecień 13, 2011.

1. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Witam, znalazłem taki portal gametrade.pl. Słyszał ktoś o nim. ? Wymieniał się ktoś. ? Na czym to polega. ? Czy jak ktoś nieuczciwy nie wyśle gry to gametrade mi ją odzyska, czy chociasz odda mi kase za nia. ? thx. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gametrade polega na wymianie lub sprzedaz/kupno gier z innymi uzytkownikami.
    Serwis zaufany, wspolpracuje scisle z policja oraz naszym forum.

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja się wymieniam,serwis jest ok,nie widzisz tej reklamy gametrade na górze strony z forum??

Poleć forum