1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GameWeb cos jak filmweb

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez darthvader, Czerwiec 18, 2009.

1. darthvader

darthvader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Moze ktos ambitny, albo administratorzy forum stworzyli by taki serwis jak gameweb. Podoba mi sie jak wyglada i co oferuje filmweb, a jak by moze udalo sie cos takiego stworzyc o grach. Dyskusje, rankingi, premiery. Co myslicie na ten temat? Chyba ze juz cos takiego jest a ja tego nie znalazlem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    heh mogłeś to napisać w dziale propozycje i pomysły to raz a dwa jestes kolejna osoba z podejsciem: fajnie by było JAKBYŚCIE zrobili. Trzeba być kreatywnym i samemu też działać :)

Co do pomysłu fajny nawet ale duuuużo roboty trzebaby w to włożyć ;] ale teraz już pare osób pracuje nad zinem 360STOPNI więc nie wiem ;D

4. darthvader

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    ups no faktycznie nie tu posta umiescilem. Sam nie mam czasu dzialac bo juz za stary jestem :) i moze za wygodny.

5. copter

copter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest gry-online z bogata baza gier

6. darthvader

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    No rzeczywiscie, podobne, ale moze to kwestia przyzwyczajenia, bo i jakosc te komentarze umieszczone to malo czytelne sa. Formula filmwebu bardziej mi odpowiada.

7. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    sorry ale gry - online nie sa całkowicie za free... żeby obejrzec np jakas recenzje trzeba bulić o ile się nie myle hehe :) ale jest youtube gdzie ludzie wrzucaja wiec styka

8. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Masz chyba 14 dni na czytanie oglądanie itp. darmowo później trzeba wykupić sobie konto.

9. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    hyh dzięki ale GT i GS znam od dawna . noo i na Gametrailers review w HD i już można ocenić grafe w grze hehe

@DOWN liroy_ek spoko . tak napisałem żeby utwierdzić innych że te serwisy są dobre :p

11. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No fajnie ale to było do użytkownika darthvader lub też do kogoś który nie zna takich stron :)

12. darthvader

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    dzieki liroy_ek, pewnie powiecie ze marudze, ale wole strony polskojezyczne, no nie naumialem sie na tyle obcy jezyk by sie nim poslugiwac, a forumla filmwebu tylko ze dla gier bardzo by mi odpowiadala :), ale i tak dzieki za cierliwosc

13. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    i tak najlepszym źródłem info o grach jest PSX extreme . 7,99 zł a spoooro czytania. potem wbijasz na youtube i ogladasz gameplaye z gry ktora cie interesuje a potem kupujesz jak jest OK .

14. darthvader

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    mnie psx extreme nie za brdzo podchodzi, odkad w zasadzie tylko przypadkiem zerknalem na to wydawnicto w empiku i tam widze teksty redaktorow uzywajacych w swoich artukulach wyrazow typu 'zajebiscie' to dla mnie jako juz weterana eletronicznej rozywki nie wyzwala to dzikiej przyjemnosci z luzackiego podejscia do tematu, jestem juz powaznym facetem i oczekuje w prasie rzetelnosci i profesjonalizmu a nie brukowego jezyka, nie oznacza to iz jestem kompletnym sztywniakiem, ale mam 5 letniego syna a jak on za 3 lata bedzie czytal takie wypociny, bo ktos ma braki w slownictwie, a moj maluch zacznie mi strzelac taka polszczyzna....eeee, wiem starzeje sie, no ale coz.....

15. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    heh starzejesz sie.. a ten podpis twój . nie ładnie 20GB !!!

Ja tam lubie właśnie luźno napisanie i przyjemnie sie czyta... hmm ja nie spotkałem się ze słowem "**********"

16. darthvader

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    z tego co pamietam kiedys to slowo bylo uzyte w takiej malej stopce z ocena gry :), a moj podpis.... coz takie jest zycie :)) pozdrawiam

Wczytywanie...