1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Garaże i domy

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Punisher, Wrzesień 18, 2013.

1. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Znalazł ktoś sposób żeby ubezpieczyć samochody ,aby jak zgubimy wóz lub gdzies postawimy to on w garażu ponowie sie pojawia?,bo podobno jest taka możliwość

Druga rzecz to kupowanie posiadłości przez komórke-internet,mi nie działa ta stronka,jak ją trzeba odblokować? Czy poprzez nią da się kupować domy z garażami które nie są zaznaczone na mapie?
    Mam 40% gry i nadal nie ma odblokowanych tych ciekawostek

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wydaje mi się, że stronka będzie dostępna w późniejszym etapie gry. ;)

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja nawet nie wiem jaka stronka :D

5. pawellos99

pawellos99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja już grę przeszedłem i mówię wam, że te stronki nie są dostępne. Wydaje mi się, że to tylko do GTA Online.

6. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli Twój wóz zniknie - to nie znaczy nic innego że policja go holowala do bazy.

Możesz odzyskać każdy samochód - wystarczy zapłacić karę na komendzie policji a nasz zgubiony wóz do nas trafi.

Po ppdjechaniu pod budynek policji mamy listę samochodów które nam "zabrali" i możemy wybrać, po czym otworzy die garaż policyjny a nasz wóz tam będzie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

7. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    O, nawet o tym nie wiedziałem :) Ja tylko odebrałem samochód Michela i myślałem że to tylko na misji :)

8. pawellos99

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tymi wozami to różnie bywa. Nieraz zostawiłem samochód w punkcie, gdzie rozpoczyna się misja i pojazd znikał. Nie było go w garażu, ani na parkingu policyjnym. Najśmieszniejsze jest to, że podrasowałem brykę. Bryka zniknęła (być może zostawiłem ją gdzieś w mieście). Następnie naszła mnie chęć na zakup motocykla przez internet. Wszystko pięknie, ładnie. Motor pojawił się w garażu (tym kupionym, a nie w domu). Z owego garażu pojechałem do domu. Ścigacza zaparkowałem w garażu i grę zapisałem. Kiedy ponownie odpaliłem grę, w garażu nie było motocykla, a ku mojemu zdziwieniu, zastałem tam zgubiony wóz.

9. pitekk

pitekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie, żeby kupić auto przez neta to muszę mieć garaż czyli kupioną nieruchomość z garażem czy jak to jest?;D

10. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Tak pitek. Kupujesz nieruchomość garaż i zakupione pojazdy będą właśnie tam. Możesz też tam parkować "pożyczone" pojazdy :p

Z tymi pojazdami to jakieś bugi są których ni w but rozkodowac nie mogę. Miałem podobne sytuacje. Samochody znikają bądź się przenoszą. Dziwactwa.

Teraz ja mam pytanie. Jak skombinowac odrzutowiec? :d czyżby baza wojskowa? Z tym ze trudno tam się dostać

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

11. pitekk

pitekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwna sytuacja autko kosztuje 30k a chata 200..;p

12. pawellos99

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chata? Chodzi Ci o dom czy nieruchomość? Bo z tego co wiem domów nie można kupować

13. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pokazywali na filmikach, że będzie można kupować domy itp, ale ni w ząb tego nie widzę na singlu. Jeśli będzie można tylko na multi to będę zawiedziony.;/

14. pitekk

pitekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieruchomość, dziwne jest to że chce kupić fure za 30k ale przed tym nieruchomość z garażem za 500 ;o

15. pawellos99

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    aaa o to Ci chodzi :) No tak. Szkoda będzie jeśli większość fajnych rzeczy będzie tylko na Live. Też będę zawiedziony.

16. Damianoo95

Damianoo95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Domy z tego co wiem to na 100% tylko na multi. A z tymi pojazdami to też miałem akcje. 2 fajne fury w garażu franklina,a na nastepny dzien ni śladu... teraz kupiłem za 220 tys jakies cacko. Jak mi zniknie to sie wkur**ę :p

17. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    żeby pojazdy nie znikały trzeba kupić garaż [nieruchomość]. wtedy można tam zostawić furę i nie zniknie, ale jak nią gdzieś pojedziemy i zginiemy albo coś w ten deseń to najprawdopodobniej fura przepadnie :/

18. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupilem cheeatea czy jakoś tak, mialem go troche długo byl ciagle w garazu, raz pojechalem do swojego hangaru na lotnisko przeleciec sie samolotem, gdy wrocilem tego auta juz nie bylo, ani nie bylo go w swoim garazu, ani w tym duzym garazu i nie na lotnisku, a jak sprawdziłem parking policyjny też nie było ;/

Wczytywanie...

Poleć forum