1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

garden warfare

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blondmanka, Grudzień 11, 2015.

1. blondmanka

blondmanka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłam dzisiaj grę na XBOXA 360 PLANTS VS ZOMBI GARDEN WARFARE zadowolona chciałam sobi już zagrać, odpalam gre i lipa.
    Wyskakuje mi taki komunikat:
    your profile does not have the correct permissions to access this feature

nie wiem co mam zrobić...
    dodam że nie chce grać online tylko solo

Ostatnia edycja: Grudzień 12, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Musisz mieć konto Origin , EA jak założysz konto to zaznacz na jakiej platformie grasz , jeśli wyskoczy okiengo logowania do origin w XBOX ONE zaloguj się , raz wystarczy.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ta gra jest głównie multiplayerem...Solo to tam jest takie że bronisz ogród z komputerami bodajże. Tylko nie wiem czy to faktycznie są komputery czy musisz znaleźć ludzi z sieci do gry, bo chyba ta druga opcja (Garden Ops) :)

5. blondmanka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak ale gra jest na xboxa 360 nie dodałam wcześniej tego , więc postępuje się tak samo czy inaczej ??

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  7. blondmanka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie mam

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No właśnie a gra wymaga golda :)

9. blondmanka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej dziękuje jutro pójdę oddać grę :)

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    U dołu na pudełku jest komunikat o wymaganym goldzie . Co raz więcej gier ma potrzebę abonamentu i warto zwracać uwagę na pudełka nie tylko okładki :)

11. blondmanka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej kupiłam w pośpiechu coś się stało ?? Pójdę i oddam nie będę wydawała na golda bo nie jest mi on potrzebny gram sporadycznie nie cały czas.

12. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gold na rok czasu to koszt jednej używanej gry, a sama gra dla mnie to lekka odskocznia od innych mordobijek.

13. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale kobieto przesadzasz ;) Gold chociażby miesięczny nie kosztuje wcale dużo, bo raptem 20-25zł. Tak jak Ci wcześniej mówiłam to jest gra ogólnie multiplayerowa. Single gra dostanie dopiero na wiosnę z 2giej części, ale gra raczej na x360 nie wyjdzie, tylko na nowsze konsole. Gra naprawdę jest bardzo fajna, nie wiesz co robisz jak chcesz grę oddać :) Na prawdę można się przy niej świetnie bawić, wiem co mówię, bo sama lubię w tą grę pograć. A jak grasz od czasu do czasu to jest coś takiego jak kody trial i wrzucasz je tylko wtedy kiedy potrzebujesz, aczkolwiek cenowo lepiej wychodzi gold miesięczny. Chyba w jakimś sklepie z grami używanymi grę kupiłaś skoro masz możliwość zwrotu. Normalny sklep z grami nie przyjmie Ci otwartej gry :)

14. blondmanka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tak ja powiedziałem z xboxa korzystam bardzo rzadko nie mam ochoty wydawać kasy na Golda , jest to dla mnie głupotką żeby jeszcze wydawać kase na coś to się używa sporadycznie czy raz na miesiąc. A ty dziewczynko widzisz coś złego w kupowaniu gier w komisach czy co ?? Nie wiem czy się ktoś uświadomił ale w komisach też są nowe gry nie musza być tylko używane więc doucz się a potem gadaj.

15. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chciałeś mi dać pocisk to Ci słabo wyszedł :D Tak czy siak nawet w komisie otwartej gry Ci nie przyjmą, chyba że Ci przyjmą jako odsprzedaż do nich, bo pełnej kwoty na pewno Ci nie zwrócili jak za nówkę w folii skoro tej wersji się trzymasz. Douczyć to Ty się raczej musisz czytania ze zrozumieniem. Po to na pudełkach jest informacja jakie tryby ma gra single/multi albo to i to, żeby nie kupować kota w worku. Tak jak Ci powiedziałam - od takiego grania masz kody triale, sama z nich korzystałam swego czasu, bo również rzadko gram na konsoli ;] A do używek nic nie mam, sama od czasu do czasu coś kupię z takich gier, tylko nie w komisach, a na allegro, bo w komisach tylko na Tobie chcą zarobić ;]

Ostatnia edycja: Grudzień 25, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum