1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Garść informacji o Elite 2.0 i DLC do Black Ops 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Październik 19, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Activision udostępniło nieco informacji o usłudze Elite 2.0, wchodzącej do użytku wraz z Call of Duty: Black Ops 2 - czyli 13 listopada 2012. Największą zmianą jest to, że usługa będzie dostępna za darmo. Poniżej znajdziecie FAQ, czyli odpowiedzi na najważniejsze pytania.

1. Czy będzie różnica między członkami premium a darmowym Elite?
    Nie będzie żadnej różnicy. Wszystkie opcje usługi będą kompletnie za darmo.

2. Jeżeli założę nowe konto Elite, to będe miał dostęp do statystyk gracza w Modern Warfare 3 i Black Ops?
    Tak. Jedno konto będzie śledzić wszystkie informacje i statystyki gracza we wszystkich wspieranych Call of Duty.

3. Czy darmowe konto Elite da mi dostęp do usług z Modern Warfare 3? (Operacje klanowe, itp.)
    Nie wszystkich. Darmowe będą tylko informacje i statystyki gracza. Operacje klanowe i specjalne dodatki będą dostępne tylko dla członków premium.

4. Czy nowi członkowie dostaną bonusy premium dostępne w Modern Warfare 3 jeżeli kupią Black Ops 2 i zarejestrują konto Elite?
    Nie. Bonusy z Modern Warfare 3 będą dostępne tylko dla członków premium i nie będą częścią darmowego Elite 2.0

5. Mam już darmowe konto Elite. Czy będzie potrzeba zakładania nowego?
    Nie. Wszystkie usługi zostaną włączone także dla istniejących już kont.

6. Czy mój aktualny klan Elite zostanie przetransferowany do Black Ops 2?
    Tak. Jednak poziom klanu w Black Ops 2 zostanie zresetowany. Statystyki klanu w Modern Warfare 3 pozostaną bez zmian. Dodatkowe usługi dotyczące klanów w Black Ops 2 zostaną udostępnione nieco później.

7. Dla jakich platform będzie dostępna usługa Elite?
    Dla Xbox 360 oraz Playstation 3.

8. Czy usługa będzie dostępna dla PC?
    Póki co - nie. Activision jednak rozważa taką możliwość.

9. Czy DLC do Black Ops 2 będą częścią darmowej usługi Elite?
    Nie. Wszystkie dodatkowe Map Packi będą dostępne oddzielnie.

10. Jak mogę zakupić DLC do Black Ops 2, skoro nie są częścią usługi Elite?
    DLC do Black Ops będa dostępne w tzw. DLC Season Pass. DLC powinno się ukazać w 2013 roku.

11. Ile będzie kosztować Season Pass?
    Sugerowana cena wynosi 49.99$. Season Pass będzie zawierać cztery Map Packi. Jeżeli nie zdecydujemy się na zakup Season Pass, w przyszłości będzie możliwość zakupu Map Packów oddzielnie za ok 15$ każdy.

12. Na jakie platformy będą dostępne DLC?
    Na wszystkie. Xbox360 dostanie je nieco wcześniej.​

Źródło: Garść informacji o Elite 2.0 i DLC do Black Ops 2 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    trolololo, już oni znajdą sposób żeby wydymać gracza na pieniążki :)
    ale prawdę mówiąc to i tak dość duży krok ze strony acti w kierunku gracza - dali coś pożytecznego ZA DARMO ! :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dali za darmo to co już było za darmo, a ten ich sposób na dymanie gracza to właśnie season pass, poza tym największym skur*****em jest dla mnie to, że jak ktoś kupił elita powiedzmy miesiąc temu to mu on nie przechodzi na bo2..

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Pewnie z tych DLC 2 będą wartościowe bo dadzą kilka ciekawych map do multi a 2 pozostałe to będzie zlepek zombi papki i może jakiś kolejny przykry tryb... Ja tam szykuję się tylko na podstawkę DLC ewentualnie jak będą w DOTW.

6. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Wszystkie DLC (razem) do BO2 będą kosztować 4000MP, a elitę jest za darmo czyli każdy jest równy z równym i czego wy chcecie dla mnie jest to dobre rozwiązanie i po co narzekacie, ja grając z kolegą na jednej konsoli kupuje dlc i ja mam i on ma dlc i obaj mamy elitę bo jest za darmo. A w przypadku mw3 muszę kupić 2x elitę więc zastanówcie się co piszecie.

7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tylko kto gra z kolegą na jednej konsoli, 0.001% graczy? poza tym tu chodzi o to, że ci co kupili niedawno premium elite nie będą mieli tych dodatków na bo2, acti osiągęło szczyt skompstwa

8. DJ.Bart

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    No to jest głupota graczy że kupują elit do MW3 tego gówna, a za 20 dni będzie BO2 taka prawda więc dziękuje że do BO2 będzie za darmo elit.

9. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Fakt, z tym bardzo ludzi wydymali w czoko.
    Ale z drugiej strony sie znich smieje bo chcieli miec dodatki do mw3 (w ktore pozniej juz nie bedzie gral) i do bo2.
    Elite mial cel by dostawac dodatki od razu, co miesiac a nie kupic jak juz gra konczy zywot ;)
    Tylko mam nadzieje ze w bo2 nie wrzuca mi jakis denny tryb a potem mapki do niego.

10. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tylko, że dopiero niedawno panowie z acti ogłosili, że premium elite z mw3 nie będzie działał na bo2

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    ...
    Czyli jak zwykle, masa zmian! Radujmy się i uwielbiajmy ich!

1 osoba to lubi.
  12. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Nie, nie, nie!
    Juz ponad 2 miechy w FAQ na stronie elite bylo napisane
    ¨Jezeli kupilem elite premium czy bede mial dostep do dlc bo2? -NIE! Elite premium obejmowal tylko CONTENT Z MW3¨
    Po drugie juz nie mozna bylo kupywac elite premium.
    Ale ci co kupili 4-5 miechy temu to maja problem .

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przeczytaj jeszcze raz, tym razem dokładniej ;)

14. DJ.Bart

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Tak to racja ale nadeszły czasy gdzie liczy się kasa i jeszcze raz kasa. Nic z tym nie zrobimy dlatego to się nie zmieni.

15. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A kiedy było tak, że np gry robiło się dla wyższych celów? Gry czy filmy robi się właśnie dla kasy. Chyba nie myślicie, że ktoś pracuje kilka lat po to tylko żeby mieć z tego satysfakcję? Owszem są tacy ludzie ale nie zapominajmy, że branża gier, to jak każda inna branża, biznes nastawiony na robieniu zysków :).

Inna sprawa jak producenci traktują graczy. O tym można napisać rozprawkę. Posunięcie z Elite do najrozsądniejszych nie należy.

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ta branża jak każda inna od zawsze była nastawiona na czysty zysk, tylko od całkiem niedawna twórcy i wydawcy bezczelnie zachowują się w stosunku do graczy. Pobieranie opłat za zawartość która jest już na płycie, DLC, online passy, wszelakie 'Premiumy' - długo by wymieniać. Nawet jeszcze na początku tej generacji, gdy kupiłeś grę kupiłeś pełny produkt, a jak jest teraz? Kupując grę kupujesz tak naprawdę 50% całości. Wszystko to idzie w bardzo złym kierunku, boję się pomyśleć co będzie wraz z nadejściem nowej generacji, giganci pokroju EA czy Activision zacierają rączki.

17. DarkDevil03

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A co jesli do tego "pełnego " produktu, chciałbym dodać zawartość dodatkową? To też będzie piętnowane? DLC są opcjonalne. Nie chcesz- nie kupuj. Nie widzę problemu. To, że twórcy dostrzegli dodatkowe źródło zarobku to jedno, a to, że nie wszystkim się to podoba to drugie. Kupujesz auto w wersji podstawowej i mają Ci również dać instalację gazową, chip tuning, alufelgi, kurtyny powietrzne i czujniki parkowania? Dolup sobie- tak teraz świat działa.

18. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie widzisz różnicy między - przykładowo DLC do GTA IV a 'DLC do CoDa czy skórek do broni w Gearsach? Współczuję.

19. DarkDevil03

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Widzę i to bardzo dużą. Nie wiem czego mi współczujesz w takim razie :). Wróćmy jednak do tematu CODa. Jeszcze przed premierą gry mamy informacje o zawartości dodatkowej. Nie inaczej ma się sprawa z np. MOH warfighter. Zamawiając pre order masz gratis DLC. DLC jest znakiem naszych czasów i nic tego nie zmieni. Płatne skórki można sobie wsadzić w głębokie poważanie, ale mapy czy oddzielne misje zależą od rozsądku każdego gracza. Podoba się i masz kasę? Kupuj. Nie? Co za problem. Nikt do niczego nie zmusza.

20. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ale to nadal jest DLC.
    Jedno DLC jest lepsze, drugie gorsze ale to nadal DLC i nadal jest opcjonalne, wydaje mi sie ze wedlug ciebie wszystko jest zle bo to CoD, a ty grasz w bf3...

Wlasnie teraz ze DLC jest zapowiadane przed wydaniem gry jest dla mnie wieeelka glupota, ale to nie tylko CoD robi i robi mi sie przykro jak pomysle o starych czasach.
    Pamietamy jak kieeeedys DLC bylo dawane jako darmowy dodatek pod koniec gry po to by ja ozywic, nastepnie zapowiadali platne dlc, a teraz jeszcze gra nie wyjdzie a juz mowa o DLC ale to jak juz pisalem nie tylko w codzie bo w forzie, medalu...

21. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zmartwię Cię Hiszpan3lku, w tym roku mam złożonego preordera na Black Opsa 2, ah, jaki ze mnie hejter :( Dobra panowie, pewien offtop się zrobił, kończmy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum