Garść plotek na temat GTA V

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszyscy jesteśmy głodni nowych informacji na temat GTA V – niestety, póki co musimy karmić się niezweryfikowanymi informacjami. Źródłem tych, które poznać możecie tutaj, jest podobno zwolniony pracownik Rockstar...



...którego kolega na forum serwisu Gamespot zamieścił kilka dość interesujących wieści na temat GTA V. Przede wszystkim, zdradził tożsamość bohatera gry - ma nim być Alberto de Silva, pół-Hiszpan, pół-Amerykanin, "bogaty facet", członek światka przestępczego z Vice City, który pojawiał się na pierwszym zwiastunie gry. Ma on syna o imieniu Kevin - swym charakterem ma on przypominać "stereotypowego gracza Call of Duty, wykrzykującego rasistowskie hasła podczas gry w sieci". Brzmi intrygująco, prawda?

Informator zdradził jeszcze kilka innych informacji - znaleźć je można na forum Gamespotu. Wśród nich - data premiery, wyznaczona na maj 2013. Oczywiście przywołanych wieści nie można uznać za prawdziwe, jednak trudno przejść obok nich obojętnie. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, garść świeżych informacji powinien przynieść nadchodzący numer magazynu "Chief", który zapowiedział obszerny artykuł na temat gry.


Info z gs: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:RAxyEJyEZYQJ:www.gamespot.com/forums/topic/29093844/gta-v-info+29093844/gta-v-info

W skrócie:
-multi 32 osobowe, można tworzyć gangi
-5 razy większa mapa niż w GTA4
-można ulepszać wozy i bronie np. nitro czy tłumik
-gramy bogaczem protagonistą z trailera
-bardziej realistyczne gunfighty i pościgi
-jeśli miasto jest zakorkowane- dowiemy się o tym w radiu
-ekonomia- możemy kupować domy, narkotyki, nielegalne auta
-branie narkotyków przyniesie różne efekty
-6 gwiazdkowy system policji. Od policjantów po wojsko
- grywalne demo pojawi się na E3
 

Tofu212

Banned
według mnie jak każde gta kolejny hit:) te multi 32osoby ciekawa sprawa czy konsola da rade
 

Angle

Użytkownik
Użytkownik
-5 razy większa mapa niż w GTA4
Wątpię, aby udało im się ogarnąć tak ogromną mapę na obecne konsole. Źródło jest wątpliwe, także najprawdopodobniej to fake. Jeżeli jednak jest w tym coś z prawdy, to zapowiadałoby się fenomenalnie.
 

Tofu212

Banned
według wiecej ogarnać niż osób niż w gta 4 jest mało możliwe czy ja wiem czy fake gra podobno w maju ma być
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Oj oj oj, moja nadzieja na Tommy'egi Vercettiego jako głównego bohatera coraz bardziej zanika... A szkoda :( Ten 'news' że mapa ma być pare razy większa niż w "IV" to wg. mnie bujda, chociaż fajnie by było jednak najważniejsze jest to żeby gra płynnie chodziła.
BTW. Ciekawe czy na XBL będzie demko jakieś w wakacje ^^
 

Tofu212

Banned
ciekawe czy problem z dogrywaniem tekstur będzie znowu:)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
-multi 32 osobowe, można tworzyć gangi,
-5 razy większa mapa niż w GTA4, już to widzę,
-można ulepszać wozy i bronie np. nitro czy tłumik, czyli nic ciekawego, ponownie agrotuning,
-gramy bogaczem protagonistą z trailera,
-bardziej realistyczne gunfighty i pościgi, czyli po prostu realistyczne pościgi? to, co dostaliśmy w GTAIV to śmiech na sali, 30 radiowozów, helikopter i wojsko nie potrafiły dorwać jednego faceta,
-jeśli miasto jest zakorkowane- dowiemy się o tym w radiu, ja, jako osoba z dość zaawansowanym angielskim będę miał pewnie problem rozszyfrować, co oni tam seplenią w tym radiu, co dopiero przeciętny Kowalski,
-ekonomia- możemy kupować domy, narkotyki, nielegalne auta, po co dawać możliwość kupna NIELEGALNEGO auta, skoro tak czy siak, będzie można je ukraść?
-branie narkotyków przyniesie różne efekty, to akurat może być ciekawe, prowadzenie i chodzenie pod wpływem alkoholu w IV było dość... fajne ;)
-6 gwiazdkowy system policji. Od policjantów po wojsko
- grywalne demo pojawi się na E3, Rockstar na E3? skąd ta zmiana?
To tyle ode mnie.
 

D3N

Użytkownik
Użytkownik
grywalne demo pojawi się na E3 ? Było kiedys demo GTA ?
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
-można ulepszać wozy i bronie np. nitro czy tłumik tak tak !!!! Tego mi najbardziej brakowało w GTA IV po przesiadce z SA
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Mój wujek pracuje w Rockstar, i wyciągnąłem od niego kilka informacji dotyczących GTA V, a mianowicie :

-Główny bohaterem będzie Juan Sabacho, obywatel Meksyku,
-Główny wątek starczy na około 30 godzin ciągłej gry,
-Juan jest weteranem wojennym z Iraku,
-Ma on dwóch synów, którzy pracują jako rybacy na kutrze,
-Będziemy mogli zafundować sobie lot w kosmos, jednak jest on niezwykle kosztowny,
-Gra w kilku sekwencjach zabierze nas do innych wielkich metropolii, między innymi fikcyjnego Waszyngtonu.

Niestety, więcej informacji mój wujek mi nie zdradził, ale gdy coś od niego wyciągnę, obiecuję, od razu podzielę się tym z Wami
 

D3N

Użytkownik
Użytkownik
#QwerTaj Kolega chyba fanem gta nie jest ;) Tak czy śiak napaleńcy tacy jak ja czekamy na gta i napewno będzie się nam szalenie podobać :) prawda ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
QwerTaj napisał:
po co dawać możliwość kupna NIELEGALNEGO auta, skoro tak czy siak, będzie można je ukraść?
Jesli będzie mozliwosc kupna rzadkich aut typu inferius to czemu nie :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jesli będzie mozliwosc kupna rzadkich aut typu inferius to czemu nie :)
No ale kradzionych? Byłoby super, gdybyśmy mogli kupować nowe auta (zdaje się, w San Andreas była taka opcja), ale na co mi kradzione auto? ;)
Może to głupie, ale chyba w każdym GTA, w jakie grałem, miałem swój ulubiony samochód, którym nie gnałem jak głupi tylko powoli, uważnie, żeby nie zadrapać, żeby nie zniszczyć :D

#QwerTaj Kolega chyba fanem gta nie jest ;) Tak czy śiak napaleńcy tacy jak ja czekamy na gta i napewno będzie się nam szalenie podobać :) prawda ?
Nie to, że jestem jakoś wrogo nastawiony do tej gry, ale grając z GTA IV zauważyłem spory regres względem poprzedniczki, szkoda by było zrobić to samo z V.

Poza tym, te informacje, które 'poprawiłem' są po prostu śmieszne, kto uwierzy, że GTA V będzie kilka razy większe od poprzedniczki? GTA IV już bez zgrania na dysk odmawiało posłuszeństwa, co by było, gdyby teren był jeszcze większy?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kradzione = Tańsze :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kradzione = Tańsze :D
Pieniądze w GTA nigdy nie grały roli, zwłaszcza teraz, gdy mamy grać bogatym facetem.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
grywalne demo pojawi się na E3 ? Było kiedys demo GTA ?
Demo demowi nie równe. Dema z Xbox Live różnią się od dem pokazowych, takich jak GTA, Assassin's Creed itp.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
QwerTaj napisał:
Pieniądze w GTA nigdy nie grały roli, zwłaszcza teraz, gdy mamy grać bogatym facetem.
No to tez jest ciekawe jak to rozwiaza, nie wierze ze zaczniemy grac z milionami na koncie :). Pewnie klasyczny scenariusz from hero to zero ze straceniem calej kasy

Dokadniejsze info po pl
Przecieki z Rockstar ujawniają nowe informacje na temat GTA V | GRY-Online.pl dla zainteresowanych :D
 

Tofu212

Banned
ciekawe czy w gta użyją cześć rozwiązań z saint row 3 co do rozgrywki
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się ciekawie,tylko czy to prawdziwe informacje? Tego nie wiemy... :(
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
O już 5 razy większa, a gdzie te 2 razy ??
 

Do góry Bottom