1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Garść porad dla początkującego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Macias1973, Styczeń 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstępie wypada się przywitać.
    Nurtuje mnie kilka pytań, nabyłem dla syna konsole z serii
    Arcade bez dysku z kartą pamięci. Sprawy korzystania i obsługi opanowane, ale poczytałem różne artykuły i wysłuchałem kilku rad. Pierwsza sprawa dysk, teoretycznie na potrzeby korzystania w naszej rodzinie wspomniana karta pamięci jest wystarczająca. Tylko czy dłuższe korzystanie nie spowoduje awarii napędu, zużycie lasera itp? Jak to w praktyce u Was się sprawdza. Uzasadnione byłoby jednak dokupienie dysku w celu wykluczenia w/w obciążeń, do tego zapewne odejdzie głośniejsza praca konsoli poprzez przerzucenie odczytu z dysku ale to aż tak mocno nie przeszkadza.
    Druga sprawa to czy dysk spowoduje poprawę szybkości ładowania się gier, czy w zależności od gry płynność samej gry tez ma znaczenie czy działa z napędu czy z dysku?
    Dziękuje za pomocne odpowiedzi.
    Pzdr
    Maciej

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wg mnie warto dopłacić do dysku:

1. Konsola chodzi dużo ciszej
    2. Napęd mimo wszystko się nie zużywa
    3. Tekstury wczytują sie szybciej

4. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Więc tak jeżeli chodzi o laser to może i szybciej się zużyje, no bo w końcu pracuje ale nie masz się co martwić myślę, że w ciągu najbliższych paru lat to nie nastąpi ;P(no chyba, że trafiłeś na wadliwy napęd). Wymiana napędu to nie jest też jakiś tam masakryczny koszt.
    Jeszcze co do dysku, no gry się szybciej ładują co by nie mówić, można ściągać różnego rodzaju dema gier i dlc z neta jeżeli chcesz oczywiście. Jeżeli chodzi o pracę konsoli to xbox i tak nie należy do najcichszych(mój np. jak kombajn . bo ma poprawione chłodzenie ale jak gram to tego nie odczuwam) ale oczywiści będzie pracował głośniej gdyż pracuję napęd.
    Reasumując wydaję mi się, że na dłuższą metę kupienie dysku się opłaci szybsza praca konsoli, mniejsza szansa na awarie napędu itp. Jeżeli byś się zdecydował to kupuj 60GB, uważam, że dla normalnego użytkownika spoko wystarczy 120 GB jest już mniej więcej o stówę droższa a 20GB jest nie zbyt opłacalna(ja nie dawno kupiłem 20GB no i jest troszki mała ;/).

5. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Google - Xbox 360 FaQ :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.