1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Garść szczegółów o rozgrywce w Assassin's Creed II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wczoraj ludzie z Ubisoft zorganizowali we Włoszech specjalny Fan Day, na którym wybranej (w drodze konkursu) setce ludzi zaprezentowano niemal gotową wersję Assassin's Creed II. Uwaga – jeśli nie chcesz wiedzieć, jak się zaczyna historia w sequelu, nie czytaj dalej!

Wszyscy nie lubiący spoilerów opuścili salę? Świetnie. Oto, czego dowiedzieli się w sobotę Włosi (na szczęście nie zdradzono żadnych naprawdę istotnych elementów fabuły, więc możecie czytać bez obaw):
    Gra zaczyna się dynamiczną sekwencją umieszczoną w „teraźniejszości” (czyli 2012 roku) gdzie Desmond i Lucy muszą uciec z siedziby Abstergo – będziemy walczyć z kilkoma strażnikami. Następnie udają się do kryjówki, gdzie za pomocą Animusa Desmond będzie się uczył, jak zostać Asasynem.
    Pierwsze wspomnienia z użyciem maszyny przedstawiają młodego Ezio łażącego bez celu po Florencji, podrywającego dziewczyny i wdającego się w bezsensowne bójki. Szybko jednak spotyka Leonardo da Vinci i sytuacja ulega zmianie.
    Cała historia przedstawia 30 lat z życia Ezio: będziemy mogli zaobserwować jego przemianę z młodego mężczyzny w zimnego zabójcę.
    Kradzieże kieszonkowe są dużo łatwiejsze i będzie można kraść pieniądze, by zapłacić za leczenie, nowe kostiumy czy broń.
    Początkowe zadania (zlecane młodemu Ezio) to głównie dostarczanie dokumentów na potrzeby ojca, towarzyszenie matce oraz znajdowanie orlich piór dla młodszego brata.
    Kolor prowadzonej przez nas postaci zmienia się z szarego (gdy jesteśmy całkowicie ukryci) do w pełni kolorowego (gdy strażnicy są świadomi naszej obecności).
    W Wenecji spotkamy trzy stowarzyszenia, z którymi będzie można się sprzymierzyć lub w których będziemy mieli dodatkowych wrogów: Prostytutki, Najemnicy i Złodzieje.

I jak? Jesteście podekscytowani? Premiera Assassin's Creed II na PlayStation 3 i Xboksa 360 będzie miała miejsce już za niecały miesiąc, posiadacze pecetów muszą poczekać do lutego 2010 roku. Wygląda na to, że (niezależnie od platformy) czekać warto - pojawiła się już pierwsza recenzja gry (w Official Xbox Magazine), gdzie stwierdzono: „Moglibyśmy użyć mnóstwa słów na określenie ACII – wciągający, ekscytujący, filmowy... Ale jest jedno słowo, które pięknie podsumowuje to wszystko. Killer!”. Ocena 9/10 mówi sama za siebie.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48831

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I super , od razu widać ,ze będzie bardziej rozbudowany :D .

4. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam się z Tobą, widać, że włożyli dużo pracy w kosmetyczne zmiany, bo co do rdzenia gry, to nie wymagał wielu poprawek, bo trudno poprawić ideał:)

5. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
  6. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Hehe no jedynka była bardzo monotonna, ale z tego co jest napisane to dwójeczka będzie kozak ! Aha i chciałbym się do widzieć na czym polegać będzie gra, jeżeli przyłącze się do stowarzyszenia prostytutek :D?

7. Zielu

Zielu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Gra na pewno będzie świetna , warto czekać!

8. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Aleeeeeeeeeee się napaliłem ooo qrna, ja chcę AC2 :D . Szczególnie pierwsza część spojlera o ucieczce z abstergo mnie zachęciła... może nawet do kupna oryginału??? kto wie...

9. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    oj chyba kolejną sumkę trzeba będzie odłożyć

10. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już widzę niską cenę 239 zł :p .

11. Tomtrade

Tomtrade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Już nie potrafię się doczekać na to cudo :D

12. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Kurde jeszcze miesiąc a ja już chce zagrać

13. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Pierwsza część mi w ogóle nie podeszła, żałowałem płytki na nią :p
    Mam nadzieję że 2 część będzie bardziej udana :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum