Gazeta, Czasopismo - gry, xbox?

mateo55

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy są jakieś ciekawe gazety o grach na konsole z ocenami i opiniami oprócz PSXExtreme?
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
neo plus i psx wiecej nieznam
 

xbox rrod

Banned
cd action zrobił się multiplatformową gazetą
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą, skoro wprowadzili u nas polskiego Live'a, to czemu by nie wypuścić na rynek gazety TYLKO o X360 również PL? ;)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
A jest gazeta TYLKO o PS3? Takie posunięcie jest dla wydawców czasopism nieopłacalne i bez sensu. Skoro Xbox 360 i Playstation 3 są obie konsolami nowej generacji, to co nam szkodzi zrobić pisemko multiplatformowe, skoro przyciągnelibyśmy fanów PS3 i X360 naraz? Czyli podwójny zysk, a takie tylko o Xboksie przyciągnełyby tylko fanów Xboksa, co jest nieopłacalne.
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
w empiku widzialem gazete tylko o ps
aczkolwiek nie jestem sobie w stanie przypomniec czy byla po polsku
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Okej, ale jest ich bardzo mało i są one przeważnie mało "zaopatrzone", bo jest to nieopłacalne.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
D.O.DoubleG racja, ale gazeta o PS już w sumie jest... jestem za tym, żeby wypuścili masowo w PL czasopismo multiplatformowe, z jakimiś dodatkami np. kod LIVE 48h (w przypadku PS3 coś innego), czy coś takiego.... :)
 

yugo

Banned
CD Action wg. mnie jest nadal tylko gazetą komputerową.
Weszli na siłę w konsole , i fakt czasami nawet spoko mają recki , no ale jak recenzują jakieś gry słabo na X360/PS3 tylko dlatego że im coś nie poszło w queście ) , a czasami walą oceny z kosmosu ....
Wogóle nie znają się ;p
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
yugo coś w tym jest, dla nich minusem jest fakt, że gra jest tylko na daną konsolę, sam widziałem na własne oczy, jakiś exclusive na X360 recenzerowali i jako jeden z minusów: - tylko na konsolę X360

Śmiech na sali... ja to bym wolał aby jakaś redakcja zajęła się polskimi filmikami na Xbox Live PL, przecież jakby tak ekipa tvgry.pl zawarła umowę z polskim odziałem Microsoftu by robić takie wywiady czy gameplaye czy Bóg wie co (co są filmiki w spotlight i inside Xbox) albo ewentalnie polygamia, chociaż ich średnio lubię...
 

Do góry Bottom