1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GC 2010: Najlepsze gry targów wybrane. Sony z najważniejszą nagrodą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PremiumPRO, Sierpień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niemieckie jury wybrało najlepsze gry targów Gamescom 2010. Zwyciężyło Gran Turismo 5, które zgarnęło najważniejszą nagrodę. Dla najlepszej gry.

Dlatego jeżeli ktoś wątpił w jakość Gran Turismo 5, to teraz może zamilknąć. Możliwe, że czekają nas najlepsze wyścigi w historii.

•Najlepsza gra targów - Gran Turismo 5
    •Najlepszy sprzęt - PlayStation Move
    •Najlepsza konsolowa gra - Gran Turismo 5
    •Najlepsza gra na konsole przenośne - Super Scribblenauts
    •Najlepsza gra sieciowa - Guild Wars 2
    •Najlepsza gra pecetowa - Crysis 2
    •Najlepsza gra rodzinna - Kirby’s Epic Yarn

Jak widzicie GT5 wywarło na specjalistach piorunujące wrażenie. Microsoft na pewno zabolał fakt, że to Move zgarnęło nagrodę, a nie ich "najlepszy na świecie" Kinect, ale może to przez ten fail, który zaliczył kontroler Microsoftu. Zaskoczeniem nie jest (?) nagroda dla Crysis 2 w kategorii najlepsza gra na PC (EA mocno wierzy w ten tytuł), choć moim osobistym faworytem jest Kirby's Epic Yarn, jak ktoś widział ten tytuł, to wie, że jest cudny.

źródło: •• GC 2010: Najlepsze gry targĂłw wybrane. Sony z najwaĹźniejszą nagrodą | Gamezilla

Sony jak widać dobrze się spisało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Najlepsza gra targów GT5. Nie przeczę w Jej wyjątkowość, ale RAGE dla mnie brzmi od wiele lepiej, chociaż jestem fanem symulatorów.

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
  5. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    GT5 najlepszą grą targów ? Ciekawie z jakiej racji według mnie było kilka produkcji lepszych od GT5 np Bulletstorm . A z tego co czytałem to dużo ludzi skarżyło się na grafikę w GT5.

6. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja też wolałbym Bulletstorm albo Rage :/

7. Neros

Neros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Racja Bulletstorm powinno wygrac z GT5.

8. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie dziwię się że Move przebił Kinecta. Kinect zalicza tyle wpadek że coraz bardziej myślę o nim jako wielkim niewypale M$. Teraz się nie dziwię, że M$ często prezentował go w "formie zsynchronizowanej" (prezenter dopasowywał się do tego co leci w tv) a nie faktycznego działania - wtedy byłoby jeszcze więcej wpadek.

9. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Przynajmniej stoisko MS miał lepsze

10. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ładnie sony musialo przysmażyć kasy organizatorom za to że GT5 jest najlepszą grą targów, grafika jak na tyle lat robienia - tragiczna, licencje - nie pełne. Forza zjada w ekranie loadingu marniutkie GT5.

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tragiczna?! Myślisz, że Polyphone skupiał się przez te lata tylko na grafice? Zapomniałeś o trybach, NASCAR, WRC, zmiennych warunkach pogodowych, nocy i wielu, wielu innym elementom, których żaden racer na X360 nie ma. GT5 wychodzi i rządzi, a Forza 3 przy nim to demo. Okulista to wszystko czego potrzebujesz. Grafika tragiczna muhahahaah skąd się biorą tacy ludzie jak Ty [...]

12. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nic dodać nic ująć. "Sony przysmażyło kasy"...:D Oby tylko do listopada!

13. darks89

darks89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tkz. ofiary dziurawego kondona, ale GT5 i tak jest cienkie ^^

14. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Chętnie odkupię od Ciebie Twój egzemplarz skoro już się nagrałeś i Ci się nie podoba:)

15. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rockstar znowu poleciał w kulki i nic nie pokazał, lol, a wszyscy na to czekali.

co do najlepszej gry to sie nie zgadzam, Crysis powinien byc najlepsza gra, GT5 jest tylko na PS3 tak wiec bezsensu zeby taka gra byla najlepsza gra targów, pff

16. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ludzie co krytykują GT5 są chorzy bo ich boli że to będzie najlepsza gra wyścigowa na świecie.Grajcie sobie w forze która grafikę ma jak w gran turismo 4 (nawet nie porównuje z gt5) o grywałnosci nawet nie wspomnę. Jarajcie sie tym że można cofać czas :) bo nie widać zakrętów k tak gra jest zrobiona . w GT5 każdy samochód sie zachowuje inaczej na drodze nie jak w forze tylko prędkością sie różnią. Nawet za 5 lat forza nie dogoni GT5 . Wiem to bo właśnie wczoraj grałem w GT5 Prolog i porownalem gry.

17. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Tak tak GT5 jest super, mimo tego że robią tą część już tyle czasu i zrobić nie mogą , mimo tego że wyścigi WRC tam są na okrążenia a nie na OS'y, mimo tego że model jazdy na filmikach wygląda jak z GT2. Racja GT5 jest grą targów.

18. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Widze że nafobyow xboxa bardzo boli to, ze nie beda mogli zagrac w gre roku i najlepsza sciganke tej generacji. Zrozumcie. To jest Polyphony. To studio jeszcze nigdy nie zwalilo gry i teraz tez im wyjdzie. Niektorzy kupia PS3 tylko dla tej gry. Wiec skonczcie z tym, ze ta gra jest slaba. Recenzenci i masa innych ludzi mowi co innego.

19. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem o jakie recenzje ci chodzi chyba prolugua czy jakoś tak to się pisze mniejsza z tym grałem w to drogie demo i ci powiem że jeżeli się nie zmieni za dużo Pełna wersja to tak naprawdę od czwórki to się za bardzo nie zmieni a co do opcji wrc to mogli by dać sobie z nią spokój bo jest ona tylko dodatkiem jazda po tym niby szutrze wcale nie przypadła mi do gustu a i brak zniszczeń no ponoć mają być tylko w wersji Nascar cienizna model jazdy jakiś dziwny na moje Forza na tle proluga lepiej wypada i kropka!

20. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    binki cos cię chyba boli że tak mówisz . I nie kłam bo widać że nie grałes w prologa ani w gt4 . Bo nawet gt 4 na ps2 jest lepsze od forzy wiem bo mam forze i nie jestem fanboyem xboxa

21. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiesz nie lubie jak jak ktoś mnie oskrża o nie mówienie prawdy grałem w gt4 nawet wczoraj i miałem polew z tego wrc przecież model jazdy jak po lodzie szuter płaski jak asfalt ach szkoda gadać no i te odbijanie się od bant jak czołgiem a luz realność jest faktycznie zachowana tak mhm co ci jeszcze powiedz prolug i te bitmapy porażka model jazdy jeszcze bardziej czołgowaty niż w czwórce ale nie powiem że pewno czasu się czwórka zachwycałem ale jak myślałem o piątce to miałem oczekiwania trochę większe niż wsadzenie 800 modeli samochodów które sie róznią z nazwy no i poprawione bitmapy na trasach ''he mniej pikseli'' i ci papierowi statyści nie wiem kogo jak kogo coś boli !!Ale mnie boli jedno że Polyphony zaczyna brakować pomysłów

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum