1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GC 2010: O sterowaniu bramkarzem w FIFA 11

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 21, 2010.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak wiadomo, w konsolowej wersji FIFA 11 będzie można bawić się 11 na 11 po sieci, co oznacza, że będzie można grać bramkarzem. Jak się okazuje - będzie to możliwe właściwie we wszystkich trybach.

Warto przetrenować ten manewr już na placu treningowym w menu. Szybki wybór stosownej opcji pozwala stanąć w bramce i bronić uderzenia rywala sterowanego przez CPU lub drugiego gracza. Na murawie znajduje się kolorowy punkt podpowiadający, gdzie znajduje się optymalne miejsce do ustawienia się. Jeszcze bardziej pomocna jest linia pokazująca parabolę kopniętej piłki. Gdy zawodnik uderza z dowolnej odległości, zaraz po kontakcie jego nogi z futbolówką pojawia się stosowna kreska, podpowiadając gdzie mamy stanąć i jak zareagować. Broni się intuicyjnie, możemy też zażądać od obrońcy, by podał nam piłkę.

Cały tryb kariery, który w tym roku łączy cechy obu dotychczasowych głównych trybów - menadżerskiego i Zostań Gwiazdą - możemy rozegrać jako golkiper. Pewnie momentami będzie nudno nie do zniesienia, gdy nasza drużyna nie będzie schodziła z połowy rywala. EA Sports na szczęście miało tego świadomość, bo pozwala w dowolnym momencie przełączyć się na widok zza zawodnika prowadzącego piłkę. Nie możemy wprawdzie wtedy nic robić, ale oglądanie FIFA 11 to przyjemność, zwłaszcza że Personality+ zyskuje, gdy kamera znajduje się blisko zawodników.

Bramkarz zostanie również uwzględniony w odświeżonym Virtual Pro, czyli mechanizmie zliczającym osiągi naszego pupila.

Sterowanie bramkarzem ma szanse być fajne. To rzecz trudna do implementacji - gdyby było inaczej, już dawno mielibyśmy tę możliwość w grach piłkarskich. Tymczasem otrzymujemy ją dopiero teraz, na szczęście wygląda na przemyślaną i zgrabnie skonstruowaną opcję.

źródło: gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A czytałem to już dzisiaj. Zapowiada się świetna gra. Teraz bronić bramkarzem można było tylko w rzutacz karnych. Czekamy.

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ja raczej z gry bramkarzem nie skorzystam, ale na prawdę nie mogę się doczekać nowego trybu menedżerskiego

5. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Gdy kupię jedenastkę, wiem że będę grać bramkarzem. Świetnie, że dodali taką opcję :]

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Świetnie, też z tego powodu jestem zadowolony. Dla mnie FIFA była i będzie lepsz niż PES i na pewno w nią zainwestuje.

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No ciekawe z tym bramkarzem :D
    Osobiście lubię bronić dla tego dla mnie interesujące :D

BTW. Osiągnięcia z Fify 10 się w jakiś sposób importują do 11, czy dostane tak jakby nowe 1000G do zdobycia?

8. vincentdangogh

vincentdangogh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    szychabarca - to tak jak wypowiadanie się na temat książki, której się nie przeczytało. Ja do końca roku 2009 byłem wiernym fanem serii ISS/PES po czym po totalnej porażce jaką był PES 2010 przerzuciłem się na FIFĘ 10, która zdeklasowała i zdemotywowała całe Konami. Nie mniej jednak z dotychczasowych informacji na temat "walki" PES vs. FIFA wynika, że tym razem szykuje się nam walka bark w bark. Osobiście poczekam z opinią na temat kupna którejś z tych gier. Demka już tuż, tuż...

Wczytywanie...

Poleć forum