1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GC 2010 - Zobacz gameplay z gry Kinectimals

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 18, 2010.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Redaktorzy serwisu GameTrailers mieli okazję przetestować jeden z tytułów startowych kontrolera Kinect - mowa tu oczywiście o grze Kinectimals. Co nowego możemy zobaczyć w ich materiale wideo?

Zabawa z pociesznymi zwierzakami przy użyciu kamery podłączonej do telewizora być może nie jest tym, na co czekają hardcore'owi gracze, ale z poniższym klipem warto zapoznać się chociażby dlatego żeby ocenić jak w akcji sprawuje się kontroler Kinect. Przypomnijmy, że poniższy materiał został nagrany na targach gamescom w Kolonii.

Jak sami widzicie nowego kontrolera użyjemy głównie do wydawania prostych komend. Pamiętajmy jednak, że Kinectimals to gra przeznaczona dla dzieci, dla których to prostota obsługi będzie wielką zaletą.

Premiera Kinectimals odbędzie się wraz z debiutem Kinect w sklepach, czyli już 10 listopada bieżącego roku.
    Link do gameplaya Kinectimals Video Game, GC 10: Agility Gameplay (Cam) | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

http://www.gram.pl/news_8QfrGeC7_GC_2010_Zobacz_gameplay_z_gry_Kinect imals.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Fajne . Mojej siostrze się spodoba

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mojemu bratu też się podoba. Ja nie lubie takich gier.

5. gepson3000

gepson3000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i po co to?

robia hajs na was. jaracie sie jak male dzieci. po co robic z Xboxa drugie Wii.
    znudzi sie tak samo szybko. konsola jest po to zeby na chill oucie usciasc i popykac a nie tanczyc przed telewizorem jak pajace. dzieci rozumiem - fajna zabawka.
    ale wiekszosc Xbox-graczy to starszaki juz albo dzieci ktore chca przemoc, strzelaniny i wogole. wedlug mnie fajny pomysl, niby ulepszone Wii ale po co to nam? zeby wydac nastepny hajs? o to chodzi microsoftowi. nie sadzicie ze fajnie jest sie roz**bac na kanapie z wireless controlerem? jak bym chcial potanczyc to sa kluby od tego .
    to tylko moja opinia. ale za bardzo sie jaracie ;P

6. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Następna zabawka dla dzieci.... Nie ma co się rzucać na to całe kinect .... Bo to kolejna nie dopracowana zabawka, nie do użytku dla poważnych tytułów :)

Wczytywanie...

Poleć forum