1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdańsk miejscem akcji w kolejnej polskiej grze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To klasyczna przygodówka, która rozgrywa się we współczesnym Gdańsku. Brzmi ciekawie?

Za stworzenie gry odpowiedzialni są studenci i naukowcy z Politechniki Gdańskiej. Ich budżet nie może się równać z gigantami rodzimej branży, ale na pewno nie jest to też projekt zapaleńców pracujących w garażu - szacuje się, że gra już pochłonęła 40 tysięcy złotych, a do czasu premiery suma jeszcze wzrośnie.

Twórcy na wielkie zyski nie liczą, chcą by zwróciły się chociaż koszty produkcji. Pomóc ma w tym wyjątkowo niska cena - przygodówka sprzedawana będzie za 10 złotych.

Sama gra jest przygodówką point'n'click. Przenosi gracza do dzisiejszego Gdańska, a celem jest odnalezienie skarbu zakopanego przed tysiącami lat. Autorzy obiecują, że nie zabraknie charakterystycznych dla miasta miejscówek, pojawią się też elementy związane z Gdynią i Sopotem. W ten sposób twórcy chcą w nietypowy sposób przedstawić Trójmiasto.

Zapowiadają też rozbudowaną fabułę oraz "liczne innowacje", ale na razie nie wiemy, o co dokładnie chodzi. Autorzy chętniej wypowiadają się o bohaterach i ich unikalnych zdolnościach:

I jak, zapowiada się nieźle?

źródło : •• Gdańsk miejscem akcji w kolejnej polskiej grze

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    I Ja który zasysam gry z torentów tym razem kupię Grę . Cena 10zł bardzo niska . W tych czasach nie kupię paczki petto za tą sumę ;) . Podoba mi się podejscie twórców chcą wypromowac miasto w sumie 3miasto , zareklamować swoje umiejętnośći . Jestem pod wrażeniem . 3mam za nich kciuki ! Fabuła też zapowiada się ciekawa , jezeli grafika tez będzie fajna naprawdę gra może się solidnie sprzedać !

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W grze point'n'click nie spodziewałbym się super odpicowanej grafiki, ale zapowiada się fajnie. Możecie być pewni, że ja tą grę kupię.
    Trzymajmy za nich kciuki!

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    i za taka cene to mozna gre kupic, nawet gdyby kosztowala w przedziale do 50 zl to uwazam ze nie byloby takiego piractwa w tym kraju, jesli wyjdzie to tez kupie z szacunku dla ludzi ktorzy nie chce zarobic na tym nie wiadomo ile

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Pierwszy lepszy hotel dałby im ponad. 50 tysięcy za samo umieszczenie jakiejś misji w ich placówce, nie rozumiem, dlaczego taki mały budżet. Nie wspomnę o dotacjach unijnych.

No nic, pożyjemy, pogramy :)

8. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pierwsza gra oryginalna pewnie będzie (może)

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Gierka za 10zł :D
    Tyle powinno kosztować Call of Duty :D

Fajnie jak coś jest związane z własną ojczyzną :D

10. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    ...szczególnie ostatnia edycja, 10 zł to powinni dopłacić do darmowej kopii, a do kolejnej odsłony Black Ops-a powinni dokładać stówkę i flaszkę whiskacza na otarcie łez. :)
    a tak poważnie to popieram produkcję studentów i duży szacunek.

11. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Gdyby to był techland to znak uliczne były by po angielsku i w angielskim/amerykańskim stylu, gra nie miała by polskiego dabbingu , a na konsolach nawet napisów, a na sklepach było SALE, a nie przecena/wyprzedaż. :p
    Zobaczymy jak to będzie...

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ale w sumie... taka jest rzeczywistość, w Polsce częściej znajdziesz napis 'SALE' niż 'WYPRZEDAŻ'.

13. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Chyba żartujesz. Myślisz że hotel wywalil by 50 tys na grę niskobudżetową? To już tania reklama w radiu więcej jest warta niż w takiej grze.

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie liczy się reklama, a dobra renoma. Jeśli by to zrobili - pojawiliby się w takich serwisach jak Gamezilla, GoL, CDA, PSX, itp., tak samo w gazetach z branży growej jako swoista ciekawostka. Nawet głupie gameplaye na youtube byłyby swoistą reklamą pośrednią. Nie ważne jak o nas mówią, ważne, że mówią ;)

15. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam nadzieję na jakiś element piłkarski. Ustawka kibiców Lechii i Arki w lesie? Jeżeli coś takiego, by było to, kupuję!

16. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ech... a myślałem że dostaniemy platformówkę w której będziemy musieli skakać przez płoty pewnym elektrykiem. :D

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1676
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gierka pewnie będzie dostępna w sieci biedronka w tym rejonie :p

Co do mnie na pewno nie kupie nie jestem z Gdańska. Pomysł nawet fajny ale gra typu poing'click to dla wybranych graczy.. A nie dla rzeźników COD i innych gadzin :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum