1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdy włączam xbox 360 Premium ROD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mati_8881, Lipiec 8, 2008.

1. Mati_8881

Mati_8881 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem gdy włączam xboxa i jeszcze nie gram Dopiero co chciałem zacząć grać raz na jakiś czas pokazuje mi się światełko czerwone :( jedno (tam gdzie pokazuje 4 pada że jest podłączony ) i wyskakuje jakiś napis po angielsku Ale nie Czytam jego tylko od razu resetuje konsole I potem jest wszystko ok Co to za przyczyna mam się martwić Nie mam gwarancji choć mój xbox ma 2 miesiące ale jest przerobiony

Proszę o pomoc :D a nie krytykę

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Gdy włączam xbox 360 Premium ROD

To nie jest Red ring of dead,bo jak sam piszesz,pali Ci sie jedna dioda (a nie trzy). Sprawdz moze podlaczenie kabla video,konkretniej to wtyk,ktory wchodzi do konsoli. Moze docisnij,bo cos sie poluzowalo. Aczkolwiek niekoniecznie z tym moze byc problem,w kazdym razie rowniez wtedy miga jedna dioda. A najlepiej jak cos takiego ponownie sie stanie, sprawdz numer bledu.

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Czasami jest tez problem z dyskiem i wywala e64 (chyba) . Szczegolnie w starych premiumach

5. Mati_8881

Mati_8881 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dzięki chłopaki :D :D :D :D :D :D :D

Wczytywanie...

Poleć forum