1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdy zaktualizuje dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gregm, Październik 16, 2012.

1. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tworzę ten temat ponieważ znalazłem w sieci(zarówno na tym forum) sprzeczne informacje a propo aktualizacji dashy.

Ściągnąłem gre Of orcs and men. Mój dash to 2.0.14719.0 jednak ta gra chce mi go zupdatować do jakiegoś nowszego, podejrzewam do 15....coś tam. Czy jeśli dokonam aktualizacji to nie będę mógł grać w moje przerobione gry z LT3 na Lt2 lub w te z zabezpieczeniami AP? Proszę o odpowiedz ponieważ nie chciałbym musieć przerabiać konsoli na nowo i płacić ;[

2. Lotnik421 Xbox One

3. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    Masz Lt 3.0 ?

4. Gregm

Gregm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "2.0.14719.0"

Mam LT2.0

Come on, pali żeby w gre zagrać a nie wiem czy sobie robić nadzieje:< Rozdam po "przydatnym" jak zwykle

Aha, dzięki

Info Łacz posty. Nie pisz jeden pod drugim. Jeszcze raz i WARN//Laki88

Edit: Poproszę o zamknięcie tego tematu. W najbliższym czasie mam zamiar założyć nowy o podobnej tematyce ponieważ silnie mi potrzebna odpowiedź, a teraz chyba utknął w próżni. Prosze o zrozumienie

Wczytywanie...

Poleć forum