1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gdzie jest contetnt?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fix, Listopad 2, 2013.

1. fix

fix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan
    czesc :smilet-digitalpoint sprawa jest taka, ze walcze z gta v na rgh... wiem ze trzeba skopiowac cos do content... ale ja nigdzie nie mam tego folderu na dysku! mam jedynie folder xbox360, na ktorym sa pliki data po 1gb ;x POMOCY!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    posiadasz dysk wewnętrzny w konsolce ? (pendrive sformatowany pod konsolą?)

4. fix

fix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan
    moj dysk zewnetrzny sformatowalem pod konsole (32GB tego dysku poszlo no wew.). i na dysku mam jedynie jak juz wspomnialem folder xbox360 a w nim pliki data po 1gb ;/

Wczytywanie...

Poleć forum