1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić hdd?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GummySzatek, Luty 13, 2011.

1. GummySzatek

GummySzatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pół roku temu kupiłem sobie jakże upragnionego xboxa 360 w wersji arcade. Obecnie planuję dokupić dysk twardy. na allegro ceny wydają się cholendarnie wysokie. (te tańsze to chyba podróbki a mi zależy tylko i wyłącznie na oryginale!) Czy ktoś by mógł dać namiar na jakieś tańsze dyski do konsoli (60gb to ostateczność, najlepiej 120gb lu 250). bardzo proszę również o wyjaśnienie na czym polega różnica między dyskiem 250gb za 200zł a 250gb za 350zł. z góry dziękuję i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Różnica polega właśnie na oryginalności...tego dysku. Dyski od MS niestety są bardzo drogie, dlatego polecam zakup przerobionego dysku WD i do tego kieszeń lub sam kabel. Sam tak mam na chwilę obecną i spisuję się to bardzo dobrze.

4. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
  5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupuj na allegro wd i go sformatujesz zeby dzialal z xboxem. Jak nie, to kup od razu wd-szkoda kasy na oryginalne (100 piechota nie chodzi.).

6. krakoo

krakoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    WD to nie podróba, jedyne co jest nieoryginalne w tych dyskach to obudowa, ale czy to ważne ??

7. GummySzatek

GummySzatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra. Będę skłonny wziąć tą podróbkę. ale powiedźcie mi: czy za to nie zarobię prezentu od m$ w postaci bana? będę korzystał z xbla. Jeżeli nie to zamawiam podróbkę. Proszę mi dać jeszcze link do dobrej i taniej aukcji z takim dyskiem. mam do wydania ~150zł. powiedzcie mi jeszcze czy ta różnica w obudowie między oryginałem a podróbą jest znacząca? czy podróbka to taki klasyczny chiński szajs? bardzo proszę o odp.

8. cin_mar

cin_mar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie za dysk nie dostaniesz bo nie ma on nic do tego, bana dostaje się za przeróbkę napędu. Także śmiało bierz ten dysk WD, działa tak samo jak oryginalny a jest sporo tańszy. natomiast co do obudów to za 50zł spokojnie kupisz używaną oryginalną obudowę MS, tylko jak byś nie kupował już przerobionego dysku tylko chciał sam go przerobić to pamiętaj że nie wszystkie serie WD działają z xboxem, poszukaj na forum jest napisane jakie dokładnie. Chyba że kupisz już przygotowany do xboxa to nie martw się o to podłączysz do obudowy i będzie działać :)

9. ziko

ziko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubań
    Na allegro najlepiej kupić dysk. Ja ostatnio kupiłem oryginalny 120GB za 155zł.

10. danieltda

danieltda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    u mnie masz dysk 60gb za 100pln nowy
    sprawe mozemy zalatwic przez allegro ..
    pisz maila
    ziemniaktda@o2.pl

Wczytywanie...

Poleć forum