1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić karte xbox live gold na wszystkie rynki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AkatsusekPL, Maj 17, 2011.

1. AkatsusekPL

AkatsusekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Tak jak napisałym na górze, chodzi mi o to że chciałbym kupić kartę xbox live gold ale taką żeby mi działała na wszystkich rynkach, albo po prostu żeby działała w Norwegii. No bo tam mieszkam :). Widziałem na allegro ale chciałbym ją kupić w polsce w sklepie. Znacie jakiś sklep gdzie mógłbym to kupić. Chodzi o województwo śląskie, miasto Tychy. Gdzieś w okolicy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    O, witam Tyszanina :) .
    Sprawdzałeś Empik, Saturn?

4. AkatsusekPL

AkatsusekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Witam witam. W saturnie mają tylko dla polski ale nie wiem jak w empiku. A masz jakieś inne propozycje ?

5. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    W baronie jest jakiś konsolowy sklep, ale nie wiem czy tam coś mają. Jedynie gdzie widziałem to Saturn i Empik, więcej nigdzie nie widziałem. Najlepszą opcją jest allegro.

Wczytywanie...

Poleć forum