1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić Logitech Drive Race FX Wheel lub polećcie jakąś inną kierownicę do x360..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bliss, Grudzień 23, 2010.

1. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    Witam poszukuję opisanej w temacie kierownicy, tutaj link do jej opisu :

Logitech Drive Race FX Wheel (Xbox 360) .::. Sklep internetowy 3Kropki.pl 317.20 zł cena

Nie jest to mój wymysł, a osoby, która chciałaby dostać ją pod choinkę - ja tylko staram się pomóc osobie obdarowywującej ;) Niestety nie jestem w stanie jej znaleźć w żadnym pobliskim sklepie ( śląsk), również na allegro pustki. W zasadzie to jednym dostępnym miejscem jest sklep podany w linku powyżej (czekam na odpowiedź). Nie ukrywam, że Pani która chciałaby ją zakupić bardzo się spieszy... wigilia tuż tuż...

Ewentualnie jeśli znacie/ sami używacie kierownice do x360, które możecie polecić to bardzo chętnie o nich poczytam... gdybyście zarzucili jakiś linkiem lub testem byłoby już w ogóle bajecznie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kralek96

Kralek96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie polecam tej kierownicy, XBOX nie stworzył jeszcze żadnej w miarę dobrej kierownicy. Gdybyś poszukał w innych postach forumowicze skarżą się na przegrzewanie. Marcin

Pomogłem - podziękuj.

4. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    chyba zle popatrzyles w tym sklepie jej juz nie maja
    "Cena: 317.20 zł
    Termin wysyłki: brak towaru"
    i koledze wyzej to sie chyba mozg przegrzewa od poziomu inteligecji co najwyzej.
    A i nowego fx ani oryginalnej m$ juz nie kupisz jedynie allegro uzywki albo jakis ebay.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    haha! jakie przegrzewanie? czego? pedalow?! sam mam ta kierownice i jestem bardzo zadowolony chociaz nie jest ona najlepszym kolkiem do gier to nie wypada zle. logitech to firma ktora specjalizuje sie w takich akcesoriach. ja kupilem ta kierownice juz chyba z 2 lata temu na allegro za 150zl i nie mam z nia zadnych problemow. jedyna inna kierownica godna polecenia to ta od microsoftu ktora jest bezprzewodowa ale kosztuje ponad 2 razy wiecej i rowniez ciezko ja dostac.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=kierownica&category=15014
    tutaj masz pare roznych. nalepiej wdg mnie prezentuja sie kierownice madcatz chociaz nie wiem jak z jakoscia i funkcjonalnoscia.

Wczytywanie...

Poleć forum