1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić orginalny kabel vga albo big-ben ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zal42, Kwiecień 25, 2011.

1. zal42

zal42 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    włocławek
    W całym necie nie mogę znaleźć ani orginalnego kabla vga microsoftu , ani bigbena . to znaczy znalazłem ale było napisane że towar niedostępny !!!
    Pozostaje już tylko podróba z allegro :-( ale czy podróba aż tak bardzo się różni ? (chodzi o obraz )

2. Lotnik421 Xbox One

3. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sygnał przesyłany cyfrowo nie powinien mieć jakiejś ogromnej różnicy ,chyba że chodziło by o długość kabla .Te z allegro chyba nie mają po 10m:)

4. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Przecież VGA to ANALGOWY Przesył Syganłu, a nie cyfrowy. Jakość Kabla VGA do Xboxa ma duże znaczenie. Na tych Tańszych po 30 zł często widać na monitorze tzw. Duchy

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    duchy czyli co ? (zaciekawiłeś mnie)

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
  7. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
  8. sirtox

sirtox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarna B.
    Witam.ja kupiłem taki sam kabel podróba za 13 zł i śmiga dobrze.nie ma żadnych zakłóceń.

9. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    up: , up: , a widzieliście kiedyś jakość na kablu BigBena albo M$ , jak ktoś nie ma porównania to też jest super jak z autami jeździsz autem które ma 200km i myślisz że jest najszybsze przejedziesz się autem które ma 400km i masz porównanie już tak nie myślisz , albo macie szczęście albo tego nie widzicie ale prędzej czy później wasze kable po 20 zł będą do niczego będą się pojawiały pasy , efekt ducha itp , to niestety jest złącze analogowe , a nie cyfrowe więc jakość kabla = różnica w obrazie , Kable DVI jest cyfrowy i można kupić tańszy bo to nie ma znaczenia ( ktoś powie że może ma ale nawet jakby to nie znaczna w porównaniu do VGA za 20zł a za 120zł )

10. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Tak ja porownywalem na tym samym monitorze kabel big bena i taki za 30 zl.zadnej roznicy nie bylo

Sent from my HTC Magic/Dream using Tapatalk

11. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja kupiłem kabel za 20zł pisało pozłacany itp a obraz był tragiczny, niewyraźny na ekranie były takie jakby "smugi" i pasy tak jakby sie stary telewizor crt przegrzewał a grałem na moniteorze lcd. Nie polecam tych kabli "super jakość, GOLD" kupiłem za 35zł +przesyłka kabel Microsoftu też na allegro i różnica byłą diametralna. Nie polecam lepiej kupić coś droższego aczkolwiek na forum piszą że działa im dobrze kabel za 20zł może to kwestia monitora, tego nie wiem ale ja się na takim kablu "przejechałem" i na 100% nei polecam jak to już pisałem chyba z 50x

12. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Dobre kable są pozłacane, i nie ma to nic do monitora no może że masz wtyczkę sksutą.

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak chcesz to na Allegro masz oryginalne kable od MS ale to jest taki szajs że lepiej kup jakiś w sklepie pozłacany tak jak piszą inni.

14. Soft014

Soft014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem ten kabelek na e-bay'u i całkiem tanio mi to wyszło. Poszukaj też tam.

Wczytywanie...

Poleć forum