1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupic pada?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez frostek, Maj 10, 2014.

1. frostek

frostek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Starachowice
    Witam, chcialbym zakupic pada od Xboxa 360 przewodowego, bede go uzywal tylko pod PC. Czy znacie jakies godne polecenia sklepy internetowe? Na allegro znalazlem za 99zl ale zobaczylem komentarze i niektorzy pisali ze to podrobka. Joypad MICROSOFT Xbox 360 Controller Czarny - sklep internetowy ELECTRO.pl, najniższa cena. Kup online, sprawdź opinie!

Tutaj znalazlem za 99. Wydaje mi sie ze jest oryginalny, ale nie mam 100% pewnosci. Zalezy mi zeby byl oryginalny i chcialbym nie wydawac na niego wiecej niz 100zl.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
  4. GGG205

GGG205 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olesnica, Poland
    Ja polecam na allegro z autoryzowanych sklepów. Kupowałem ostatnio Pad Xbox 360 usb i jestem zadowolony. Dostałem także gumki .

Wczytywanie...

Poleć forum