1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić -sklep- okluary do Dual Play

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Grudzień 7, 2014.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak pytałem się w pobliskich sklepach (bo planuje kupno LG z Dual Play) o okulary do DP i w odpowiedzi zawsze dostawałem jedno i to samo:
    NIE MAMY. Proszę kupić sobie na allegro za jakieś 10-20zł
    Ogólnie nie lubię takich "d3blinych" odpowiedzi w sklepach, bo zraża mnie to w tym momencie do danego sklepu.. Bo zamiast dbać o klienta to odsyłają mnie na allegro..

W sklepach których nie ma okularów i niby bardzo długo już ich nie mają:
    Media Expert
    Euro RtvAgd

Nie wiem jeszcze jak w NeoNet i Komputroniku..

Może wy wiecie gdzie w sklepie mógłbym kupić takie okulary?

I pytanie jak ktoś ma wadę wzroku (tak noszę okulary) to obraz w Dualu wygląda normalnie? Czy wtedy odczucia obrazu już nie są tak dobre? Pytam ponieważ na "żywo" nigdy nie widziałem DP w akcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli bez okularów nie widzisz to z okularami dualplay również nic nie zobaczysz :p.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz musiał nałożyć okulary na okulary, żeby zobaczyć cokolwiek (Babcia musiała tak zrobić, ale z okularami 3D i efekty były, natomiast bez swoich okularów nic nie zobaczysz, jeżeli nie widzisz normalnie bez nich) :p Nie wiem może sprawdź w sklepach typu saturn, media markt? Osobiście jak oglądałam to tanio wychodzi to na allegro i na pewno szybciej to przyjdzie niż zlatasz wszystkie sklepy za tym :)

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe nie róbcie ze mnie ślepej gęsi :). Bez okularów też widzę :). Tylko mówię nigdy nie miałem okazji zobaczyć dual play w akcji na żywo więc nie wiem jak to się prezentuje. A w sklepach "nie ma takiej możliwości" by zobaczyć właśnie tą opcję która mnie najbardziej interesuje..

---

Sklepy:
    Saturn - niestety u mnie nie ma tego marketu. Więc kompletnie odpada.
    Media Markt - najbliższy 60km od miejsca zamieszkania :D - toż to pech :)

Sprawdzę na stronach internetowych u nich.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to jeszcze jest Neonet. Swego czasu u mnie w neonecie mieli te okulary, ale to już rok minął, także nie wiem czy nie zostało wycofane z oferty. Na stronie neonetu nie ma. Co Ty tak jesteś negatywnie nastawiony do tego allegro? Wziąłbyś na allegro za 35 + kw i miałbyś w domu. Przecież do 10dn masz prawo do zwrotu jak Ci nie będzie odpowiadało.

7. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ja je kupiłem w media markt za 40 zł ale to już dawno . I moim zdaniem dużo dają , jeżeli masz dobrze ustawiony telewizor (nie za nisko i nie za wysoko ) i siedzisz w dobrej odległości . Wiadomo obraz się trochę rozciągnięte ale grać na połowie a na całym to przy którejś sesji np w call of Duty idzie się przyzwyczaić . A jak chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce to nałóż dwie pary okularów zwykłych 3D z tym że chyba te same szkła sobie musisz ustawić , nie wiem już nie pamiętam ale działa .

8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie jestem negatywnie nastawiony do allegro. Tylko nie lubię kupować pierdółek za mało kasy. Bo zazwyczaj przesyłka to połowa ceny danego produktu :)
    Bardziej jestem negatywnie nastawiony na hasła w sklepie "bym sobie kupił na allegro" :)

Wczytywanie...

Poleć forum