1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić Xbox'a.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nemezisso, Styczeń 2, 2012.

1. nemezisso

nemezisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku chciałem się przywitać w moim pierwszym poście :D.
    Mam kilka pytań, ponieważ mam zamiar kupić konsole i mam do wydania 1000zł, gdzie jest najtaniej? Wymagania co do konsoli:
    - nowa (niekoniecznie slim jeśli jest taka możliwość)
    - przerobiona (nie wiem jak tam jest aktualnie z LT, czy można wgrywać 3.0 do każdej, czy tylko 2.0 i lepiej poczekać, aż będzie można w slim wgrać 3.0)
    - 2x pady,
    Na allegro znalazłem aukcje:
    HTML:
    http://allegro.pl/konsola-xbox360-slim-4gb-idealna-do-lt-2-0-robson-i2012326039.html#tabsAnchor
    i do tego dokupić tylko pad, ale jednak jest to lt 2.0.
    Inna droższa:
    HTML:
    http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-idealna-do-lt-3-0-gratis-i2009373455.html
    , ale z LT 3.0.
    Posiadam telewizor LG 26lc2r-zj, czy konsola będzie na niej dobrze odbierać ?
    Czy tą nagrywarka będę mógł nagrywać gry na konsole:
    - Lg super multi
    - MATSHITA DVD-RAM UJ-850S ATA Device
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ma lt 3.0 do slima wiec ta druga aukcja to bzdura, na tych nagrywarkach nie nagrasz poprawnie gier w formacie xdg3

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    W pierwszej aukcji pisze idealna do LT 2.0, skąd ta pewność że Ci przerobią? Druga rzecz, po co slim? Jest sporo plusów dlaczego arcade jest lepsze - łatwiej przerobić, jeśli umiejętnie zrobisz przeróbkę to możesz szybko ją cofnąć i w razie czego wysłać na gwarancje do M$, praktycznie bezawaryjna. Jedyna różnica to wygląd i głośność (zdecydowanie głośniejsza)

5. nemezisso

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi. Ale w takim razie pozostaje pytanie na jakiej (najtańszej) nagrywarce można poprawnie nagrywać te gry i czy można kupić nowe arcade, no i jak z tym telewizorem.

6. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Nagrywarka musi mieć możliwość wgrania lt-max czyli np. taka jak LITEON iHAS122b
    Kiedyś widziałem nowego arcade ale byś musiał dobrze poszukać allegro itp.
    Telewizor jest nie najgorszy więc będzie pacało najważniejsze że ma hdmi:)

7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jest pełno jasperów - używane z LT 3.0 i nowy ale bez przeróbki. Możesz kupić i przerobić na własną rękę.

8. nemezisso

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarkę znalazłem taką:
    HTML:
    http://allegro.pl/nagrywarka-liteon-x24-ihas124-19-b-ihas-124-nero-i2013889569.html
    Myślę, że będzie ok. Na allegro nie ma nowych arcade, premium i elite (są ale droższe niż slim 4gb :D).
    To jeśli przerobią
    HTML:
    http://allegro.pl/konsola-xbox360-slim-4gb-idealna-do-lt-2-0-robson-i2012326039.html
    HTML:
    http://allegro.pl/nowy-pad-xbox-360-pc-bezprzewodowy-slim-gwar-2lata-i2018269172.html
    i ta nagrywarka. Wychodzi lekko ponad 1000. A np. nie sprzedają już w sklepach nowych arcade, premium lub elite ?

9. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Kup sobie slima 4gb tylko pamiętaj aby data produkcji nie była wyższa niz 08.2011 zrób rgh i nie będa ci potrzebne zadne nagrywarki. Tylko jeden minus brak grania online i cena przeróbki dość wysoka bo 250 zł ale nie tracisz już na płyty ani na dalsze aktualizacje. O rgh poczytaj na forum

10. nemezisso

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wole jednak flash, będę grał i tak w starsze gierki na razie. Wybiorę sobie tę nagrywarkę i używaną/nową elitke. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum