1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić?

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez dominik490, Grudzień 12, 2010.

1. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukuje kinect'a mam xbox'a 360 Premium i mam pytanie - Gdzie kupić kinect'a we Wrocławiu ? Patrzyłem w MediaMarkt'cie (na stronie) i nie było, a na xbox.com pisze że można w MediaMarktcie. Ewentualnie moge dostać w Empiku?
    Aha, i na Allegro wolałbym nie kupować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pomor1973

pomor1973 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Ja kupiłem w sklepie SKYNET ul. Zgodna 4 tel. (71) 344 02 49 cena 669,00zł pewinie wysoka powiecie ale syn miał urodziny takze po objechaniu media marktów , sarurnów i auchanów , RTV AGD (wszedzie odpowiedzi ze były , albo mieli 2 szty. i poszły od ręki ) straciłem wiecej na paliwie i czasie niz te 69,00 zł . Nie wiem czy jeszcze je maja w w/w sklepie trzeba dzwonic i pytac bo towar przed świętami bardzo chodliwy. Co do kinekta świetna zabawa zwłaszcze przy siatkówce w dwojke jak graliśmy to się troche spociłem - ale te emocje :)

4. DonMajorro

DonMajorro Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wro
    Z tego co widziałem, to w Media Markt za 599 zł jest, + gra Kinect Adventures.

5. podobnoja

podobnoja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    wejdz na strone xbox.pl i tam zakladka kinect i gdzie kupic i masz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum