1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szabat, Czerwiec 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Cześć. Mam taką sweetaśna pufe do siedzenia, kiedy gram. Na srodku miałem słuchawki od Boxa. Kiedy usiadłem to je połamałem. W tym miejscu, gdzie kabla nie ma, skleiłem taśmą ale beznadziejnie sie na głowie trzyma. Gdzie mogę kupić dobre słuchawki do Xboxa, albo jaki adapter, żeby zwyczajne 3,5jack i mikrofon podłączyć??

2. Lotnik421 Xbox One

3. KunKwatPL

KunKwatPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    L-ew
    Dziecko drogie ze sweetaśnymi pufami to nie tutaj. Nie prościej zapytać gdzie kupic słuchawki a nie opowiadać całą historie co sięz nimi stało i w jaki sposób.

Tu możesz kupić Headset Oryginalny Microsoft

Albo ja moge sprzedać ci takie same od SLIMa nieużywane .. I taniej niż tutaj

4. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Nie, lepiej opowiadać całą historię. Ale i tak dzięki.

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    tak jakoś mi się przypomniało, ad zbednych informacji, w przedstawianiu problemu.
    POMOZCIE! TAMPON UTKNAL MI W POCHWIE:((( - Zdrowie kobiety - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl :D

pzdr. :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum