1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtekizi, Lipiec 11, 2009.

1. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam,
    Poszukuje sklepu, w którym mogę nabyć Xboxa 360 Elite (z przeróbką). Ważne jest aby ten sklep znajdował się okolicy Katowic (sam mieszkam w Mysłowicach). Dzisiaj byłem na giełdzie komputerowej to zostałem odesłany z kwitkiem, bo aktualnie nikt tam nie posiada Elite.. A ja już naprawdę chciałbym pograć..

PS. Tylko nie piszcie "Saturn", bo ceny w tym sklepie to lekka kpina..

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    hehe :D witam kolegę z miasta :D
    Ja Ci mogę polecić ten sklep - Vega Shop - koleś naprawia, przerabia i sprzedaje konsole lecz jest na wakacjach i nie wiem kiedy wraca ;/
    ewentualnie możesz kupić normalnie w sklepie, a później u niego przerobić :)

4. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    ooo witam :) bardzo mi miło ^^.
    na pewno sprawdzę ten sklep.. a ktoś może zna jakieś inne sklepy? Bo nie powiem ze zależy mi na czasie..

Wczytywanie...

Poleć forum