1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gdzie kupie dysk xbox 360 slim??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez carlosik, Styczeń 25, 2012.

1. carlosik

carlosik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema,
    gdzie mogę kupić dysk 320gb na internecie??? bo nigdzie nie mogę znaleźć do 350zł
    kto pomoże ;)??

chyba ze bardziej się opłaca kopic 250gb?

i czy gdybym kupił dysk do mojego slima 4 gb to tracę gwarancje??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    na allegro lub np ultima.pl

4. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co się orientuje dysku 320 GB nie ma.... Jeśli chodzi ci o 250 GB szukaj na allegro.

5. Taiyou

Taiyou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do 350 zł:
    DYSK 320GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (2061780454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    DYSK 320GB XBOX 360 SLIM NAJTANIEJ NA ALLEGRO (2059128696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Osobiście radze ten pierwszy, sklep i 3 lata gwar.
    250gb opłacało się gdy były po max 210, teraz już nie. Ewentualnie ze sklepu pckom.pl, o ile będą mieli w takiej cenie, jak podawali niedawno.
    Nie, gwarancji nie tracisz.

Wczytywanie...

Poleć forum