Gdzie kupię konta z grami ? takie jak na allegro

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym sobie załatwić taniej BF1 i niestety bardzo ciężko znaleźć klucz w dobrej cenie także teraz szukam nawet kont ale nie mam pojęcia skąd je wziąć, chodzi mi o takie konto gdzie mogę zmienić adres awaryjny, hasło i ustawić jako domowe. Jeżeli ktoś zna stronkę gdzie kupię takie konto to proszę o link :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pisz do bulleta
http://www.xpgamesaves.com/threads/bullets-xbox-one-cheap-digital-game-shop.141485/page-31

Nie warto cebulić i bawić się w takie konta, lepiej tą grę kup sobie z kimś na pół i wyjdzie na to samo a na 100% gra nie zniknie ;)
 
Ostatnia edycja:

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Napisałem ale on ostatnio był 9 października ^^ macie coś jeszcze ?

wg. mnie warto cebulić bo nie będę przepłacał 4-5x za grę z tego powodu że mieszkamy w najgorszym kraju Europy.. gra na store kosztuje 290zł to jest jakiś absurd..
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To kup zdrapkę na inny kraj i wyjdzie taniej jak w PLN Ci jest drogo.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
z tym że ja właśnie planuje owe konto, kod kupić na pół z kimś :) jak pisałem nie zamierzam przepłacać 4-5 krotnie za grę..
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
z tym że ja właśnie planuje owe konto, kod kupić na pół z kimś :) jak pisałem nie zamierzam przepłacać 4-5 krotnie za grę..
Napisz ogłoszenie w dziale wspólne kupowanie cyfrówek ja tak zakupiłem właśnie BF1 na 2och i inne a teraz szukam chętnego na Gears 4, konta niewiadomo skąd to loteria ale też działają wg mnie bardziej pewny jest zakup we 2och na wspólnym profilu, bo gwarancja jest zawsze a inne konta jak widziałem max 3 miesiące do 180 dni i wcale tanie nie są już jak dawniej janusze interesu
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Napisz ogłoszenie w dziale wspólne kupowanie cyfrówek ja tak zakupiłem właśnie BF1 na 2och i inne a teraz szukam chętnego na Gears 4, konta niewiadomo skąd to loteria ale też działają wg mnie bardziej pewny jest zakup we 2och na wspólnym profilu, bo gwarancja jest zawsze a inne konta jak widziałem max 3 miesiące do 180 dni i wcale tanie nie są już jak dawniej janusze interesu
ile wyszedł Cie bf ?? bo patrzę to na Hong Kongu jest najtaniej (190zł) ale nie wiem czy przejdzie PayPal tam
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Probuj może przejdzie bo cena jest korzystna a PayPal ja nie próbowałem na HK lub podobne zakątki Świata, brałem zdrapki w okazyjnej cenie jednak w takiej cenie jak w HK nie ma szans kupić z innego regionu
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Probuj może przejdzie bo cena jest korzystna a PayPal ja nie próbowałem na HK lub podobne zakątki Świata, brałem zdrapki w okazyjnej cenie jednak w takiej cenie jak w HK nie ma szans kupić z innego regionu
kurde spróbuję tym PayPalem, bo zdrapek się nie opłaca
 

Do góry Bottom