1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupie MSP ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pain, Maj 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pain

Pain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    to forum?
    Szukam strony gdzie kupie msp i inne zdrapki płacąc SMSem. Ostatnio Keye oferowało takie coś ale jeśli się nie mylę to już nie ma takiej opcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    też już szukałem takiej opcji i Ci powiem, ze prawdopodobnie nigdzie nie ma, gdyż operatorzy zbyt wiele sobie życzą za takie rzeczy. pamiętam jak na keye był miesiąc golda za jakieś 130 zł płacąc kilkoma smsami po 30 zł z groszem. swoją drogą na keye bym nie kupił już nic, nawet jakby sprzedawali banknoty 10zł za 5zł, ta strona zrobiła w ch**a już tyle osób ze szkoda gadac, ja sam przejechałem się tam 3 razy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum