1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupię One'kę do 1400 Zł?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tommyw200, Grudzień 30, 2014.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!
    Tak jak w temacie, chciałbym kupić nowego golasa XOne (bez gier) do 1400 Zł. Allegro odpada. Wiem, że była promocja w Carrefourze ale nie wiem czy dalej jest. Ktoś się orientuje w jakim sklepie kupie ją do 1400 Zł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Szukaj w Googlach, Ceneo, stronach sklepów ze sprzętem i porównuj ceny. Sprawdzona zasada. Teraz w internecie znajdziesz niemal wszystkie oferty.

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    U mnie w mieście jest One za 1300zł z 3 grami. Jak co mogę sprawdzić sklep się zwie się EuroRTVAGD.

5. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W jakim miescie jest taka promocja?

6. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    W mieście seksu i biznesu:)
    Świętochłowice

7. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Musiales coś źle zobaczyć.Xbox 360 kosztuje 1300 zl w euro rtv agd a xbox one kosztuje 1699zl .Przynajmniej takie informacje podaja na stronie.Jesli faktycznie tak jest to z jakimi grami jest ten zestaw?

8. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zaraz podjadę i sprawdzę dokładnie być może się pomyliłem, na stronie nie podają tego zestawu.

9. CzarnyZkultury

CzarnyZkultury Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublinensis
    w Zamościu przedwczoraj była One w carrefour w tzw. galerii lwowskiej za 1399zl. Chyba ostatnia sztuka. W Warszawie wczoraj byłem w dwóch carrefourach i niestety wszystkie sprzedane. w Euro RTV AGD faktycznie jest za 1699zl + FIFA 15.

10. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kurcze no brak pomysłów, na alledrogo najtaniej za 1500 Zł a mi bardzo zależy na każdym groszu. Jeśli widzieliście gdzieś golasa XOne za 1399 Zł, proszę was, napiszcie w tym temacie gdzie i w jakim sklepie.
    Pozdrawiam!

11. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Koniecznie kolego chcesz kupić nowego ? Dziś byłem w Carrefourze i niestety cena już jest standardowa czyli 1699zł za golasa :/ Sam dziś zakupiłem drugiego już One'a w sklepie Mad Games w Warszawie. Konsola jest używana ale ma pół roku i jest w stanie bardzo dobrym. Za konsolę + 2 pady Day One + Nowe Diablo 3 Reaper Of souls zapłaciłem 1500zł. Sklep dał swoją gwarancję na 12 miesięcy, a po zarejestrowaniu na stronie Microsoftu konsola ma jeszcze ich gwarancję do listopada 2016 ;) Najtańszy golas u nich to koszt lekko ponad 1300 zł (chyba dokładnie 1330zł). Masz tu do nich link na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=580469&id=122233
    Ogólnie polecam ;) Spoko obsługa w sklepie i najlepsze ceny jak na tę chwilę.

12. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie, w używane od tego typu sklepów się nie bawię. Na PS3 już się przejechałem, nigdy więcej. Opylą mi jakąś One'kę ze stadem chrabąszczy i problem tylko z tego będzie.

13. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Ok rozumiem. Sklep jest ogólnie polecany w Internecie... Konsola pracuje spoko i ogólnie nie wygląda na dużo używaną (nawet kod na 14 dni z golda dodawany do zestawu nie był użyty). Myślę, że od stada chrabąszczy jest gwarancja. Oby jakaś sztuka Ci się trafiła w dobrych pieniądzach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum