1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie kupować gry, żeby zaoszczędzić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryko091, Luty 12, 2015.

1. patryko091

patryko091 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem nowym użytkownikiem/posiadaczem Xboxa360 i od razu mam pytanie... Czy kupowanie gier w sklepach stacjonarnych w ogóle ma sens? Oczywiście zdarzają się jakieś promocje, ale nie oszukujmy się - nowości i tak są drogie. Jedyne co to może jakieś starsze gry uda się kupić po przecenie. Widziałem na forum dużo linków, ale czy któreś sklepy internetowe z grami są lepsze, mam na myśli bardziej sprawdzone i godne zaufania? Bo ja mam pecha jeśli chodzi o zakupy przez internet, częto muszę odsyłać towar, bo coś się nie zgadza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może też gry kupować w loombardach nieraz są ciekawe gry ja np kupiłem sobie kilzona na psp vite za 40zł a w sklepie internetowy ta gra kosztował 110 z wysyłką za gre więc może sie rozglądać.

4. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    U nas też są gry do kupienia oraz wymiana.Zapraszam

5. heven1814

heven1814 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A przeglądałeś oferty na allegro, tam czasami ludzie sprzedają gry, które zwyczajnie się im znudziły i z których już nie korzystają, często oryginalne gry można kupić nawet za pół ceny, ale trzeba się nad tym bardzo zastanowić, bo czasami sprzedawcy to naciągacze i zwykli oszuści, dlatego przed zakupem warto poczytać opinie o danym sprzedawcy:) Poza tym jest wiele sklepów internetowych, które mają w swojej sprzedaży gry w bardzo atrakcyjnych cenach:)

6. siatkatozycie

siatkatozycie Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ogólnie chyba większość rzeczy bardziej opłaca się kupować przez internet aczkolwiek niedawno w dniu premiery kupiłem nową płytę cd dużo taniej w stacjonarnym sklepie niż kosztowała by w internecie i dodatkowo zapłacił bym za przesyłkę. więc trzeba po prostu szukać promocji

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    U mnie w mieścinie jest lombard w którym można kupować/wymieniać gry oczywiście wymiana z dopłatą ze strony klienta , plusem jest że właściciel ma same nowości i nie kroi dużo jeśli chodzi o dopłaty :D

8. szachistaa

szachistaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja jestem wielkim zwolennikiem zakupów przez internet zarówno gier ubrań jak i innych rzeczy, przyznam że bardzo rzadko zdarza mi się coś odesłać mimo że robię zakupy czasami kilka razy w tygodniu, a faktycznie wszystko jest dużo tańsze nawet jeżeli trzeba jeszcze zapłacić za przesyłkę. Gry konkretnie kupuje na grymelu http://www.grymel.pl/o-nas-c_54.html, zarówno nowe jak i używane.

Ostatnia edycja: Marzec 4, 2015
  9. martinka

martinka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wszystko zależy. Generalnie w internecie można zaleźć tego dużo, dużo więcej no i przez to na pewno znajdzie się coś w fajnej cenie, ale w sklepie stacjonarnym czasami jak zrobią wyprzedaż no to nie ma mocnych, nic tego nie przebije. Taki media markt czasami rzuci taką cenę, że naprawdę warto, ale to są rzadkie przypadki i trzeba wiecznie przeglądać te ich gazetki a w internecie zawsze się coś znajdzie jeśli się dobrze poszuka.

10. martwypixel

martwypixel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też polecam regularnie sprawdzać allegro albo OLX pod względem nowych okazji. Oczywiście na OLX należy zachować ostrożność bo zdarzają się oszuści, a transakcje nie są zapisywane. Warto śledzić też oferty w supermarketach, czasem starsze tytuły trafiają się tam w dobrych cenach.

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja polecam gametrade można tam wymieniać gry jak i kupić nowe sprzedać stare itd. ja dzięki temu ograłem już kilkanaście tytułów na xo płacąc jedynie za wysłanie gry czyli około 6 zł a gdybym miał je wszystkie kupić musiał bym dać mniej-więcej 1500 zł, lecz ty masz x360 jest jeszcze możliwość przerobienia i grania na piratach całkowicie za darmo, płacąc tylko za czyste płyty, lecz tego nie polecam lepiej być uczciwym i grać na oryginałach choć ich ceny to czasem przesada

12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja kupuję używki na allegro. Mam też kilka nówek w swojej kolekcji, bo nie były drogie. Ogólnie polecam zajrzeć na licytacje na allegro. Czasem można za śmieszne pieniądze kupić dobre gierki. Mi się już dzięki allegro ładna kolekcja nazbierała. Dużo gierek wyrwałam za 15-25zł. W sklepie stacjonarnym ani jednej gry nie kupiłam. Do tego korzystając z apki mobilnej allegro możesz wykorzystać bon rabatowy (Warunkiem jest kupienie czegoś za co najmniej 50zł). Ostatnio mają modę na rabaty 10zł, ale z drugiej strony dobre i 10, bo w przesyłce się powinieneś zmieścić. Kiedyś dawali 20 to szło szaleć. Następne kupony mają być 1 marca, więc niedługo. Mi się ostatnio udało najnowszego Assassin's Creeed: Rogue wylicytować za 80zł (już z dostawą). Ja wolę poczekać, bo po miesiącu, dwóch można kupić taniej gierkę, która wyszła jako nowa :). Nie muszę mieć gier na już.

13. EnJoy89

EnJoy89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Ja czasami kupuję w CeX. Lokal miesci sie w Poznaniu a czy w innych miastach tez to nie wiem. zajrzyjscie tez na strone https://pl.webuy.com ;) Mozliwa wysylka ^^ A mają naprawde tanio a do tego mozna wymieniac gry . :)

14. Pupilek_administracji

Pupilek_administracji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    290
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Hamburg
    Ja kupuję na FLOHMARKT w całkiem dobrym stanie często z kodami na DLC czy vippass lub w gamestop.de nowe gry w obniżonych cenach .

Wczytywanie...

Poleć forum